Lewandowski dostanie WYJĄTKOWĄ koszulkę. Kibice są zachwyceni tym pomysłem [ZDJĘCIA]

2020-02-21 9:57 JWa
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: AP Robert Lewandowski, Bayern Monachium

Robert Lewandowski już niedługo weźmie udział w wyjątkowym wydarzeniu! Jego Bayern Monachium w tym roku obchodzi 120-lecie istnienia. W związku z tym szefowie bawarskiego klubu postanowili zaserwować fanom kilka niespodzianek. Jedna z nich została właśnie odkryta. Na jedno z najbliższych spotkań mistrzowie Niemiec wybiegną w specjalnie przygotowanych koszulkach.

Jubileusz 120-lecia istnienia Bayernu Monachium zbliża się wielkimi krokami. Szefowie ekipy z Allianz Arena marzą, by ten wyjątkowy rok Robert Lewandowski i spółka uczcili nie tylko kolejnymi mistrzostwem Niemiec, lecz także sukcesem międzynarodowym. Sportowe rozstrzygnięcia zapadną jednak dopiero za kilka miesięcy. Teraz działacze robią wszystko, by z okazji urodzin ukochanego klubu fanom nie zabrakło atrakcji. Jedną z nich okazuje się występ Bawarczyków w specjalnych koszulkach, nawiązujących do trykotów z 1900 roku.

Według "Footy Headlines" Robert Lewandowski w specjalnym wydaniu stroju zaprezentuje się publice 8 marca, gdy Bayern zagra u siebie z Augsburgiem. Z racji tego, że urodziny klubu przypadają na 27 lutego, to zapewne koszulki pokazane zostałyby wcześniej, ale teraz monachijczyków czeka seria gier na wyjazdach.

Niewykluczone, że wierni kibice już wcześniej cieszyć się będą z nowej-starej koszulki. Działacze myślą nad wprowadzeniem jej do sprzedaży już w najbliższych dniach.

Najnowsze