NIEPOWSTRZYMANY Lewandowski z kolejnym rekordem! Gol z FC Koeln [WIDEO]

2019-09-21 15:41 MSo
Jerome Boateng i Robert Lewandowski
Autor: EastNews Jerome Boateng i Robert Lewandowski

Gol Lewandowskiego przeciwko FC Koeln. Robert Lewandowski - gol w meczu Bayern - Koeln. Na początku meczu Bayern Monachium - 1. FC Koeln fani mieli okazję skandować nazwisko Roberta Lewandowskiego kilkukrotnie! Najpierw, na przedmeczowej prezentacji, a już niecałe trzy minuty po pierwszym gwizdku sędziego, po kolejnym golu!

Nikt nie ma wątpliwości, że Robert Lewandowski jest jednym z faworytów do zdobycia Złotego Buta w tym sezonie. Kapitan reprezentacji Polski i napastnik Bayernu Monachium strzela jak najęty. Supergwiazdor Bawarczyków potrzebował niecałych trzech minut, by po raz ósmy w tym sezonie wpisać się na listę strzelców w Bundeslidze. Efektowna akcja jego kolegów zakończyła się strzałem, który szczęśliwie odbił się od pleców interweniującego obrońcy i minął bramkarza. Lewy nie strzelił dla Bayernu w tym sezonie tylko w jednym meczu - na inaugurację w Superpucharze Niemiec z Borussią Dortmund.

Gol Roberta Lewandowskiego z FC Koln [WIDEO]:

Dzięki tej bramce Lewandowski pobił kolejny rekord! Jak informuje jeden z fanów Bayernu Monachium Gabriel Stach, Robert jest pierwszym zawodnikiem Bayernu Monachium od czasów Carstena Janckera, który zdobył co najmniej po jednym w golu w każdym z pięciu kolejnych meczów Bundesligi.

Najnowsze