Nocne wygibasy Roberta Lewandowskiego! Wszystko nagrało się na WIDEO

2020-07-13 10:09 MSo
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na wakacjach na Majorce
Autor: Instagram Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na wakacjach na Majorce

To nie będą słowa na wyrost - Robert Lewandowski jest maszyną pokroju Cristiano Ronaldo. Portugalczyka i Polaka łączy jedna cecha: nieustępliwość w dążeniu do wyznaczonego sobie celu. "Lewy" pokazał w najnowszym filmiku na TikToku jak haruje nawet podczas urlopu po zakończeniu sezonu. To robi gigantyczne wrażenie.

Lewandowski to maszyna nie tylko od strzelania bramek, ale także katorżniczych treningów. Supersnajper Bayernu Monachium i reprezentacji Polski miejsce, w którym się znajduje zawdzięcza sam sobie, a także swojej żonie Ani. Robert wielokrotnie przyznawał, jak dużą rolę i jak wiele zasług ma w jego życiu ukochana partnerka.

Wybory 2020: Zbigniew Boniek postawiony pod ścianą przez cenionego znawcę. Chodzi o wieś

Tym razem kapitan kadry wybrał się na wakacje, ale podobnie jak Cristiano Ronaldo, nie próżnuje podczas urlopu. Na swoim TikToku opublikował szalone wideo, na którym widać, jak trenuje pod osłoną nocy. Za dnia Lewandowski jest supersnajperem, a po nocach akrobatą! Takiego wykonania pompek jeszcze nie widzieliśmy wśród piłkarzy. Co za szaleństwo! Zobaczcie sami!

Nocne wygibasy Roberta Lewandowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Nocny trening. Jazda! - napisał w opisie swojego wideo, które zebrało już niemal 400 tysięcy polubień i zachęciło ponad trzy tysiące osób do zostawienia swojego komentarza. Wszyscy oczywiście byli zachwyceni niesamowitymi popisami "Lewego"! I trudno się dziwić.

Ciężkie treningi to klucz do znakomitej formy Lewandowskiego, który jest faworytem do zdobycia Złotej Piłki i Złotego Buta.

Anna Lewandowska szaleje na wakacjach! Tak bawi się pośród fal [ZDJĘCIE]

Najnowsze