Julian Nagelsmann

i

Autor: East News Julian Nagelsmann

Nowy trener Lewandowskiego wypowiedział się o Polaku! Ten komentarz nie budzi wątpliwości

2021-05-26 15:29

Od nowego sezonu trenerem Bayernu Monachium będzie Julian Nagelsmann. Niemiec przenosi się do stolicy Bawarii z RB Lipsk, z którym przez lata święcił ogromne sukcesy. Już teraz w jednej ze swoich wypowiedzi szkoleniowiec postanowił nawiązać do kapitana reprezentacji Polski i największej gwiazdy swojej drużyny, Roberta Lewandowskiego. Te słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości!

Nowe rozdanie

Za Bayernem Monachium okres bardzo bogaty w sukcesy. Pod wodzą Hansiego Flicka mistrzowie Niemiec zgarnęli wszystko co było do wygrania w sezonie 2019/2020. W obecnym poszło im już nieco słabiej, a dodatkowo do wszystkiego doszedł konflikt szkoleniowca z dyrektorem sprtowym ekipy, Hasanem Salihamidziciem. W efekcie trener postanowił opuścić szeregi zespołu, a po mistrzostwach Europy zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Niemiec. Bawarczycy podpisali natomiast kontrakt z Julianem Nagelsamnnem.

Grzegorz Krychowiak na treningu reprezentacji w Opalenicy - zdjęcia!

Trenerski geniusz

Dość powiedzieć, że Niemiec znany do tej pory z pracy w Hoffenheim i RB Lipsk jest raptem rok starszy od Roberta Lewandowskiego. Mimo to uważany jest za trenerskiego geniusza, przed którym mnóstwo lat wspaniałej kariery na najwyższym światowym poziomie. Trudno sobie wyobrazić pracę w jeszcze lepszym klubie niż Bayern Monachium. Stąd też jeśli Niemiec podoła wyzwaniu, to już nieco po swojej trzydziestce z dumą będzie mógł powiedzieć, że na stałe wskoczył do grona najlepszych światowych trenerów.

Współpraca z Lewandowskim

Julian Nagelsmann swój zespół oprzez oczywiście na najlepszym zawodniku Bayernu Monachium i absolutniej gwieździe zespołu - Robercie Lewandowskim. W swojej wypowiedzi na temat Polaka już teraz nie pozostawił cienia wątpliwości. - Współpraca z piłkarzem klasy światowej jak Robert Lewandowski z pewnością będzie interesująca - przyznał Niemiec.

Trenerzy mogą się zmieniać, ale tego samego z pewnością nie można powiedzieć o pozycji Roberta Lewandowskiego. Ta była i jest bardzo mocna.

Rzecznik PZPN: Grzegorz Krychowiak w środowy poranek w końcu dołączył do kadry, Robert Lewandowski opuścił poranny trening
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze