Roztrzepana Anna Lewandowska ZMYSŁOWO tańczy z mężem do ulubionej piosenki! Robert złapał ją za pupę i dał romantycznego buziaka

2021-01-16 20:57 bol
Anna Lewandowska tańczy z Robertem
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska tańczy z Robertem

Robert Lewandowski miał wolne sobotnie popołudnie i wykorzystał je na spędzenie czasu z ukochaną Anią. Para poświęciła sobie wspólne chwile, które trwały w atmosferze romantycznych całusów i tańców. Kilkoma ujęciami duet podzielił się za pośrednictwem Instagrama. Roztrzepana Ania zmysłowo tańczyła z mężem do ulubionej piosenki. Piłkarz Bayernu nie szczędził czułości i buziaków!

Anna Lewandowska wykorzystała fakt, że Robert miał wolny sobotni wieczór i nie musiał rozgrywać spotkania Bundesligi (mecz czeka go w niedzielę). Razem z mężem spędzali romantyczny wieczór, dzieląc wspólne, czułe chwile. Częścią nich pochwalili się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para romantycznie tańczyła do swojej ulubionej piosenki, zdradzając, która nią jest.

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia

Lewandowscy świetnie bawili się przy utworze Whitney Houston "I have nothing". Robert pokazuje, że ma znakomite poczucie rytmu nie tylko za pośrednictwem swojego TikToka. Gdy wziął żonę w obroty, oboje wyglądali jak w obrazku! - Lepsze dni jeszcze nadejdą. A teraz, cieszmy się z małych rzeczy - napisała Ania na swoim Instagramie.

Kapitan reprezentacji Polski w pewnym momencie przytrzymał pośladek ukochanej, by wykonać efektowną figurę, a następnie ucałować swoją żonę. Zobaczcie urocze nagranie poniżej!

Fani zachwycali się uroczymi scenami z domu Lewandowskich. - Miło się na Was patrzy - nieważne gdzie, ważne, ze razem - napisała jedna z fanek. - Cudowni!!!!! Uwielbiam!!!!! Nie idzie wzroku oderwać - dodawała pani Kamila.

Kliknij w galerię poniżej, by dowiedzieć się więcej o rodzinie Anny Lewandowskiej.

Najnowsze