Bayern Monachium

i

Autor: AP PHOTO Bayern Monachium

VfL Wolfsburg - Bayern Monachium TV TRANSMISJA NA ŻYWO Wolfsburg - Bayern Gdzie obejrzeć mecz dzisiaj Wolfsburg - Bayern ONLINE LIVE 14.05.2022

2022-05-14 10:48

VfL Wolfsburg - Bayern Monachium TV Transmisja NA ŻYWO Bundesliga Wolfsburg - Bayern w TV dzisiaj Gdzie oglądać mecz Wolfsburg - Bayern ONLINE LIVE 14.05. Spotkanie Wolfsburg - Bayern. Czas na ostatnią już w tym sezonie kolejkę Bundesligi. Na stadion Wolfsburga przyjdzie Bayern Monachium i będzie liczył na kolejne zwycięstwo. Czy się uda? Bundesliga : Wolfsburg - Bayern Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz Bayernu dzisiaj w TV Na jakim programie VfL Wolfsburg - Bayern Monachium LIVE ONLINE 14.05.

Wolfsburg - Bayern Monachium TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz Bayernu w TV dzisiaj NA ŻYWO 14.05.

Czas na emocje w ostatniej kolejce Bundesligi. Wolfsburg, który przez cały sezon zawodził, zmierzy się z mistrzami Niemiec sezonu 2021/2022 - Bayernem Monachium. Mimo że to "Bawarczycy" są faworytem rywalizacji, a Robert Lewandowski bez wątpienia ma nadzieję na kolejne gole, to niewykluczone, że drużyna "Wilków" będzie chciała sprawić przyjemność swoim kibicom i zwyciężyć z faworytem na sam koniec rozgrywek. Niewykluczone, że swoje szanse w spotkaniu dostanie Bartosz Białek, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki "Wilków". Miejmy nadzieję na wspaniałą, sportową rywalizację, która rozgrzeje wszystkich kibiców w Niemczech i w Polsce.

Wolfsburg - Bayern  LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE 14.05

Mecz między Wolfsburgiem a Bayernem Monachium został zaplanowany na sobotę 14 maja 2022 roku na godzinę 15:30. Spotkanie dostępne jest na platformie Viaplay.

Najnowsze