Adrian Siemieniec

Autor: Cyfrasport Adrian Siemieniec

Przerwany koszmar

Adrian Siemieniec o sytuacji Jagiellonii. Padły słowa o pewności siebie, zmęczeniu i wytrzymaniu ciśnienia

2024-09-02 14:48

Jagiellonia zagra w fazie ligowej Ligi Konferencji. Jednak ostatni miesiąc był niezwykle trudny dla zespołu, który najpierw odpadł z Ligi Mistrzów, a później z Ligi Europy. Trener Adrian Siemieniec o sytuacji Jagiellonii. Padły słowa o pewności siebie, zmęczeniu i wytrzymaniu ciśnienia.

Przebudzenie mistrza?

Piłkarze Jagiellonii odetchnęli z ulgą. Pokonali 1:0 Widzew, a o wygranej przesądził Afimico Pululu już na początku spotkania. To dla niego trzeci gol w lidze, a w sumie piątym w tym sezonie. W ten sposób mistrz Polski przerwał koszmarną serię: sześciu porażek z rzędu, licząc wszystkie rozgrywki. Trzeba wytknąć gospodarzom to, że nie wykorzystali gry w przewadze. Od 44. minuty łodzianie grali bowiem w osłabieniu, gdy wykluczony został Fran Alvarez.

Jagiellonia wreszcie to zrobiła po długiej przerwie! 63 sekundy gry i po sprawie, głęboki oddech ulgi w ekipie mistrza Polski

Potrzebują czasu

Trener Adrian Siemieniec wierzy w to, że to, co najtrudniejsze jest już za jego zespołem. Czy mistrz Polski wróci na zwycięską ścieżkę? - Czuliśmy zmęczenie fizyczne i psychiczne - powiedział trener Adrian Siemieniec, cytowany przez oficjalny portal Jagiellonii. - Nie mieliśmy takiego poziomu pewności siebie, jak w ostatniej kolejce minionego sezonu. Potrzebujemy czasu, żeby na nowo tę pewność siebie zbudować. Małym sukcesem jest wytrzymanie ciśnienia, co do naszego sposobu gry. Chwała drużynie za to, że wytrzymała ten trudny okres – podkreślił szkoleniowiec białostoczan.

Michał Probierz zaskakująco o Wojciechu Szczęsnym. Zwiastuje jego powrót do piłki. Wymowna reakcja

Quiz. Rozpoznasz polskich mistrzów sportu z PRL-u? 15/15 to obowiązek kibica!

Pytanie 1 z 15
Zacznijmy od jednej z największych legend. Trzykrotna mistrzyni olimpijska, która przez lata dzierżyła rekord Polski w biegu na 400 m to...