Ernest Muci

i

Autor: Cyfrasport Ernest Muci

Ależ PrzyMucił! Genialny gol piłkarza Legii w meczu ekstraklasy [WIDEO]

2021-07-24 20:53

Legia podejmowała Wisłę Płock w eksperymentalnym składzie, ale kilka razy zdołała pokazać, że w ofensywie potrafi zaskoczyć. Największą petardę odpalił Ernest Muci. Albańczyk dał wygraną mistrzom Polski w piękny sposób - efektownym strzałem z dystansu. To dopiero pierwsza kolejka PKO BP Ekstraklasy, a na Łazienkowskiej widzieliśmy właśnie kandydata do trafienia rundy.

Szkoleniowiec Wojskowych Czesław Michniewicz - przed meczem z Wisłą Płock - mówił o dwumeczu, jakim są sobotnie spotkanie z Nafciarzami i wtorkowe starcie w Talinnie z Florą. Legioniści z mistrzami Estonii zagrają już we wtorek o godzinie 18.00, dlatego w sobotni wieczór na Łazienkowskiej zaprezentowali się w mocno rezerwowym składzie. Jak się jednak okazuje – zespół nominalnych dublerów wcale nie prezentuje się gorzej od filarów. Najpiękniejszy dowód tej tezy przedstawił światu Ernest Muci.

Paulo Sousa i asystenci zarabiają w Polsce fortunę! Zobacz, co robią w pracy. Przyłapali ich na meczu

Piłkarz doznał kontuzji podczas uprawiania SEKSU! Najdziwniejsze urazy w historii | Futbologia

Albański piłkarz Legii dynamicznie zszedł z piłką do środka i bez namysłu „przyMucił” z dystansu. Piłka szybowała dobre 25 metrów i swój przystanek końcowy znalazła dopiero w siatce bramki strzeżonej przez Krzysztofa Kamińskiego. Legia wygrała inauguracyjny mecz PKO BP Ekstraklasy 1:0 z Nafciarzami po tym cudownym trafieniu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze