Arka Gdynia - Lech Poznań STREAM ONLINE NA ŻYWO Arka - Lech TRANSMISJA ONLINE Arka - Lech LIVE STREAM w INTERNECIE

2019-08-17 16:57 MSo
Arka Gdynia
Autor: Cyfra Sport Arka Gdynia

Arka Gdynia - Lech Poznań STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Arka - Lech TRANSMISJA ONLINE Gdzie oglądać mecz Arka - Lech STREAM LIVE w INTERNECIE. Apetyty kibiców Kolejorza rosną z każdą kolejką. Wiara w dobrze grający zespół powróciła, bo Lech w tym sezonie spisuje się dobrze. W zupełnie innych nastrojach pozostają w Gdyni, gdzie wciąż marzą o pierwszym zwycięstwie w sezonie. Czy dostaną je w sobotnim meczu? Mecz Arka - Lech już w sobotę 17 sierpnia o godzinie 17.30. PKO Ekstraklasa: Arka - Lech STREAM LIVE ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO.

Arka Gdynia - Lech Poznań STREAM i TRANSMISJA ONLINE NA ŻYWO. TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Czy myśli w Poznaniu przed meczem w Gdyni powinny być kierunkowane w stronę obaw po zeszłotygodniowej porażce ze Śląskiem Wrocław? Podopieczni Dariusza Żurawia zagrali niezłe spotkanie, ale to ekipa ze stolicy Dolnego Śląska zgarnęła tego wieczoru trzy punkty. – Nie przeceniajmy wyniku meczu ze Śląskiem Wrocław – denerwował się trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw. To, co było niewystarczające na WKS, powinno sprawić mnóstwo problemów Arce Gdynia. Ekipa z Trójmiasta jest pogrążona bardzo poważnymi problemami. Jako jedna z dwóch (druga jest Wisła Płock, która ma na swoim koncie jeden rozegrany mecz mniej) wciąż nie zasmakowała zwycięstwa. Do tego dochodzą wielkie problemy - cytując klasyka - zarówno w ofensywie jak i defensywie. Po czterech meczach na ich koncie znajduje się zaledwie jedna bramka. Bramkarz zmuszany był wyjmować piłkę z własnej bramki aż ośmiokrotnie.

- Nie ma znaczenia klasa rywala czy miejsce rozgrywanego meczu. Popełniliśmy błędy w poprzednich spotkaniach, mieliśmy swoje wpadki, niemniej jednak przez pryzmat sezonu będą się one przytrafiać, ale my musimy po prostu zacząć punktować. Mecz z Lechem wywołuje jeszcze większą „spinkę” w nas i to jest motywujące - zapewnia cytowany przez Gdynia.naszemiasto.pl, Jacek Zieliński, trener Arki.

Lech - Arka STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Mecz Lech Poznań - Arka Gdynia w 5. kolejce PKO Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę, 17. sierpnia. Początek meczu Lech - Arka o godzinie 17:30. Transmisja TV NA ŻYWO z meczu Lech - Arka na antenach Canal+ Sport i Canal+Sport 3. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi także platforma nc+GO.