PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Artur Jędrzejczyk zasłużył na powołanie na mundial? Ekspert ocenia. Kolejny odcinek PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

2022-11-14 13:21

Za nami ostatnia kolejka PKO Ekstraklasy w 2022 roku. Tuż przed mundialowymi emocjami nie zabrakło ciekawych meczów na polskich boiskach. Między innymi Raków Częstochowa powiększył przewagę nad drugą Legią Warszawa. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport porozmawialiśmy o tych dwóch zespołach. W odcinku gościli Robert Graf, dyrektor Rakowa oraz były zawodnik Legii, Tomasz Sokołowski. Jednym z tematów było powołanie Artura Jędrzejczyka na mundial.

Raków Częstochowa mknie po mistrzostwo Polski. Inaczej poczynań podopiecznych Marka Papszuna nie da się określić. Częstochowianie na półmetku rozgrywek mają już dziewięć punktów przewagi nad drugą Legią i są w świetnej sytuacji. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport Robert Graf zdradził nam, jakie są plany na najbliższą przyszłość Rakowie i jak wygląda status największych gwiazd tego zespołu.

O drugą ekipę ligi, a więc o Legii Warszawa porozmawiano z Tomaszem Sokołowskim. Były zawodnik Wojskowych oraz reprezentacji Polski ocenił m.in., czy powołanie Artura Jędrzejczyka na mundial było dobrym posunięciem ze strony Czesława Michniewicza. Premiera kolejnego odcinka PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport o godzinie 18:00. Zapraszamy!

PKO Ekstraklasa Raport odc. 13
Najnowsze