Były kadrowicz SUROWO ocenia grę Legii na starcie sezonu. "Brakuje pomysłu".

2020-09-15 12:32 MaSz
Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa

Piłkarze Legii odpadli w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, a w Ekstraklasie gra stołecznego zespołu nie jest porywająca. Były pomocnik reprezentacji Polski Kamil Kosowski surowo ocenia początek sezonu w wykonaniu warszawskiej drużyny. Wspomniał o tym w felietonie opublikowanym w "Przeglądzie Sportowym".

Po trzech kolejkach na czele Ekstraklasy jest Górnik Zabrze. Śląski zespół obiecująco rozpoczął nowy sezon. Wygrał trzy spotkania. Taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy od sezonu 1985/86. Wprawdzie Legia w dorobku ma sześć punktów, ale jej występy rozczarowują. Odniósł się do tego Kamil Kosowski w felietonie na łamach "Przeglądu Sportowego".

Robert Lewandowski dopiero dziewiąty! Oto najlepiej zarabiający piłkarze świata

Były reprezentant Polski, były zawodnik Górnika Zabrze i Wisły Kraków, jest zawiedziony postawą warszawskiego zespołu na starcie rozgrywek. - To najlepszy zespół w Polsce, który w tym momencie zupełnie nie wie, jak ma grać. Piłkarze biegają dużo, ale nie za szybko. Brakuje pomysłu - zaznaczył były kadrowicz w dzienniku sportowym i dodał: - Ta drużyna ma zbyt duży potencjał, aby oddawać piłkę bramkarzowi i biec na połowę przeciwnika z nadzieją, że tam uda się o nią powalczyć - zwrócił uwagę Kamil Kosowski na obecne dokonania drużyny prowadzonej przez trenera Aleksandara Vukovicia.

Gwiazdor Śląska przeszedł do historii. Piotr Celeban jest NAJLEPSZY w Ekstraklasie

Najnowsze