Chojniczanka - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Puchar Polski: Chojniczanka Chojnice - Cracovia w środę GDZIE OGLĄDAĆ Mecz Chojniczanka - Cracovia dzisiaj 3.03 STREAM ONLINE LIVE

2021-03-03 15:13 ŁOLI
Rivaldinho, Cracovia
Autor: Cyfrasport Rivaldinho, Cracovia

Chojniczanka - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Puchar Polski: Chojniczanka Chojnice - Cracovia w środę GDZIE OGLĄDAĆ? Mecz Chojniczanka - Cracovia dzisiaj 3.03 STREAM ONLINE LIVE. Kolejne zespoły zameldowały się już w kolejnej rundzie tegorocznego Pucharu Polski i dziś o kolejne miejsce w najlepszej czwórce turnieju powalczą Chojniczanka oraz Cracovia. Ekipa z Chojnic odprawiła już jedną drużynę z Krakowa i teraz spróbuje powtórzyć swój wyczyn. Puchar Polski: Chojniczanka - Chojnice - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Chojniczanka - Cracovia GDZIE OGLĄDAĆ?

Chojniczanka Chojnice - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Puchar Polski: Chojniczanka - Cracovia STREAM ONLINE LIVE 

Na placu boju w tegorocznej edycji Pucharu Polski zostały już tylko najlepsze ekipy. Podczas wczorajszych spotkań ćwierćfinałowych, do kolejnej rundy zameldowali się Raków Częstochowa oraz Arka Gdynia. Dziś o prawo gry w półfinale powalczą m.in. Chojniczanka i Cracovia. Ekipa z Chojnic, która na co dzień występuje w drugiej lidze w we wcześniejszej fazie turnieju odprawiła inną drużynę z Krakowa, Garbarnie wygrywając 3:1. Tym razem o awans będzie zdecydowanie ciężej, ponieważ Chojniczanka podejmie ekstraklasową Cracovię i to ona stawiana jest w roli zdecydowanego faworyta tego meczu. 

Od powrotu z przerwy zimowej Chojniczanka zagrała tylko dwa mecze o stawkę, z Zagłębiem Lubin w 1/8 finału Pucharu Polski oraz z Górnikiem Polkowice w lidze. W tym czasie Cracovia rozegrała aż sześć spotkań o punkty, jednak bilans podopiecznych trenera Michała Probierza nie prezentuje się najlepiej. "Pasy" wygrały bowiem zaledwie jedno z tych spotkań, z Wartą Poznań w poprzedniej rundzie PP. Ekipa z Chojnic może więc upatrywać swojego sukcesu w słabszej dyspozycji krakowskiej ekipy. 

Mecz Chojniczanka - Cracovia GDZIE OGLĄDAĆ? Puchar Polski: Chojniczanka Chojnice - Cracovia NA JAKIM PROGRAMIE? 

Mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski, w którym zmierzą się Chojniczanka Chojnice i Cracovia zaplanowany jest na środę 3.03, na godzinę 17:30. TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu prowadzona będzie przez stację Polsat Sport Extra. Kibice będą mogli śledzić losy meczów również poprzez STREAM LIVE ONLINE, za pośrednictwem platformy IPLA, po wykupieniu odpowiedniego pakietu. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze