Co za gol! Najpiękniejsze bramki w Ekstraklasie 2019/20 [WIDEO]

2020-08-01 12:05 Marcin Szczepański
Christian Gytkjaer - król strzelców dostał buziaka
Autor: PAWEŁ JASKÓŁKA/SUPER EXPRESS Christian Gytkjaer - król strzelców dostał buziaka

W poprzednim sezonie Ekstraklasy padło wiele efektownych bramek. Która z nich zasłużyła na miano najpiękniejszej? Oficjalny portal Ekstraklasy pokazał na youtube 37 goli z poprzedniej edycji. Wybrano po jednym trafieniu z każdej ligowej kolejki. Zapraszamy do oglądania. Naprawdę jest co podziwiać.

Najlepszym strzelcem Ekstraklasy został Christian Gytkjaer. Były już napastnik Lecha strzelił 24 gole i sięgnął po koronę króla. Zwyciężył także w klasyfikacji na najlepszego napastnika rozgrywek. Duńczyk pożegnał się z "Kolejorzem" i w nowej edycji będzie rywalizował w Serie B. Podpisał umowę z AC Monza, gdzie działa słynny Silvio Berlusconi, który przed laty stworzył potęgę Milanu.

Oficjalnie. Najlepszy strzelec i kapitan Cracovii piłkarzem Legii Warszawa!

W zestawieniu najładniejszych bramek również znalazło się trafienie Christiana Gytkjaera. To gol z 13. kolejki. Wiele pięknych bramek zdobyli także koledzy duńskiego napastnika z poznańskiej drużyny. Co ciekawe, w tym zestawieniu nie ma bramek kolejnych czołowych strzelców ligi: Igora Angulo czy Jorge Felixa. Każdy z Hiszpanów strzelił po 16 goli. W każdym razie miłego oglądania. Zapraszamy!

Tak strzela "Piłkarz sezonu". Wszystkie gole Jorge Felixa z poprzednich rozgrywek [WIDEO]

Najnowsze