Radovan Pankov

Autor: Cyfrasport Radovan Pankov

Szkoleniowiec mówi jak jest

Co ze zdrowiem gwiazdy Legii? Radovan Pankov nie dotrwał do końca meczu, co się stało?

2024-10-25 18:27

Piłkarze Legii w dobrym stylu wygrali 3:0 na wyjeździe z TSC Backa Topola w Lidze Konferencji. Dla warszawskiego klubu to drugie zwycięstwo w tej edycji i w efekcie zajmuje on trzecie miejsce w tabeli. Radovan Pankov nie dotrwał do końca meczu, co się stało i co ze zdrowiem gwiazdy stołecznej drużyny.

Trener Feio nie chciał ryzykować

Pankov stał się ważną postacią w Legii. Trener Goncalo Feio podkreślał ostatnio, że Serb ma zadatki na kapitana. W każdym razie w obecnej dyspozycji jest liderem linii obrony. Jednak meczu z TSC Backa Topola nie dokończył. W drugiej połowie zasygnalizował uraz i zszedł z boiska. Co się stało? - Radovan Pankov miał stłuczone kolano po jednym ze starć w pierwszej połowie. Nie chcieliśmy ryzykować. Myślę, że nie jest to nic groźnego - powiedział trener Goncalo Feio po zawodach, cytowany przez klubowe media stołecznego klubu.

Afimico Pululu znowu zaskoczył w Europie. Oniemieliśmy z zachwytu po tym, co zrobił snajper Jagiellonii

Pankov marzy o debucie w kadrze Serbii

To był sentymentalny mecz dla Pankova, bo urodził się w Nowym Sadzie. Dostał nawet zgodę od trenera, aby mógł odwiedzić rodzinę. - Pankov pomógł nam nie tylko na boisku, ale też w przygotowaniu do niego - zaznaczył trener Feio, cytowany przez klubowe media. - Dał nam informacje o rywalach. Miał wiele uwag indywidualnych. Cieszę się, że mogę pracować z takim profesjonalistą. Chciałbym mu pomóc w spełnieniu marzenia. Chce trafić do reprezentacji Serbii. Bardzo mu tego życzę. Zrobimy wszystko, aby mu pomóc - podreślił szkoleniowiec warszawskiego klubu.

Ryoya Morishita w Legii rozkwita i trenera Goncalo Feio zachwyca. Cała prawda o Japończyku, celne uwagi?

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?