Wisła Kraków

i

Autor: Cyfra Sport Piłkarze Wisły Kraków przed meczem z Legią

Duże przetasowanie w Wiśle Kraków! Czterech piłkarzy ma pożegnać się z klubem po spadku z Ekstraklasy!

2022-05-29 20:29

Wisła Kraków szykuje prawdziwe przetasowanie w swoich szeregach? Według informacji medialnych zostały podjęte pewne decyzje w drużynie "Białej Gwiazdy", przez które z zasłużoną drużyną pożegna się aż czterech piłkarzy. Czy będziemy świadkami prawdziwej odbudowy składu, która pozwoli na szybkie powrócenie do najwyższej klasy rozgrywkowej?

Wisła Kraków szuka sposobu na szybki powrót do Ekstraklasy? Jak podaje "Goal.pl", w klubie wielokrotnych mistrzów Polski ma dojść do przetasowania, które ma pomóc drużynie w powrocie do Ekstraklasy. Według informacji drużynę "Białej Gwiazdy" ma opuścić aż czterech piłkarzy! Będziemy świadkami prawdziwej rewolucji?

To Piotr Żyła naprawdę myśli o Thomasie Thurnbichlerze. Nie gryzł się w język, wyjątkowo szczere wyznanie

Wisła Kraków ma pozbyć się czterech piłkarzy? Media donoszą

Według informacji "Goal.pl" drużynę Wisły Kraków ma opuścić czterech piłkarzy i są to Paweł Kieszek, Jan Kliment, Michal Škvarka i Dor Hugi. Powodem rozstania się z byłym bramkarzem Porto i Bragi ma być fakt, że stracił miejsce w składzie na rzecz utalentowanego Mikołaja Biegańskiego, w związku z czym drużyna nie kontynuować z nim współpracy. Kliment i Skvarka mieli co prawda dobre momenty w drużynie z Krakowa, ale ostatecznie nie sprostali oczekiwaniom. Największym rozczarowaniem jest jednak Dor Hugi. Izraelski napastnik całkowicie nie sprawdził się w barwach drużyny ze stolicy Małopolski i w 28 spotkaniach zdobył zaledwie 1 bramkę.

Zinedine Zidane wróci do trenowania? Francuz na celowniku giganta, ma doprowadzić ich do sukcesu!

Aby zobaczyć zdjęcia kibiców z meczu Wisły z Cracovią, przejdź do galerii poniżej.

Wisła Kraków już niebawem zorganizuje konferencję prasową. Będą mówić o przyszłości klubu 

Jak stwierdziła sama Wisła Kraków, jeszcze przed startem przygotowań do sezonu w I lidze zostanie zorganizowana konferencja prasowa, na której działacze klubu będą rozmawiać o przyszłości klubu z Krakowa.

- 13 czerwca 2022 roku zawodnicy pierwszej drużyny TS Wisła Kraków SA rozpoczną przygotowania do sezonu 2022/2023. Przed pierwszym treningiem klub planuje zorganizować konferencję prasową z udziałem właścicieli i władz, na której zostaną przedstawione informacje o strategii, planach i strukturze Wisły w kolejnym sezonie. Jednocześnie informujemy, iż władze klubu prowadzą szeroko zakrojone działania mające na celu stworzenie warunków pozwalających na jak najszybszy powrót pierwszej drużyny do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Trwają również konsultacje z najważniejszymi Sponsorami i Partnerami biznesowymi. - czytamy w oświadczeniu Wisły Kraków.

Sonda
Czy Wisła Kraków zdoła szybko wrócić do PKO Ekstraklasy?
Tomaszewski GRZMI po spadku Wisły: Mam jedno pytanie do Błaszczykowskiego...
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze