Jagiellonia Białystok

Autor: Eastnews Jagiellonia Białystok

Ekstraklasa. Jagiellonia - Górnik Zabrze, wynik 1:1

2012-08-25 0:25

Jagiellonia zremisowała przed własna publicznością z Górnikiem Zabrze 1:1. Gola dla gości zdobył Milk, natomiast remis gospodarzom zapewnił Makuszewski.

Prowadzenie w 37. minucie objęli piłkarze z Zabrza. Arkadiusz Milk umieścił piłkę w siatce po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. Radośc gospodarzy nie trwała, jednak zbyt długo, gdyż zaledwie dwie minuty później z boiska za brutalny faul wyrzucony został Mączyński.

Kwadrans po zmianie stron gospodarze zdołali wyrównać.  Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę uderzył Grzyb, a ta odbiła się jeszcze od Makuszewskiego i kompletnie zaskoczyła stojącego w bramce Górnika, Skorupskiego.

W końcówce spotkania czerwoną kartkę obejrzał jeszcze Grzyb i obie ekipy kończyły mecz w "dziesiątkę".