Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Fernando Santos

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Fernando Santos sięgnie po Ekstraklasową perełkę? Nasiliły się plotki o niespodziewanym powołaniu

2023-03-13 13:38

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od pierwszy meczów reprezentacji Polski w 2023 roku. Pod koniec marca ruszą eliminacje do mistrzostw Europy i wielu ekspertów i kibiców zastanawia się, kogo z PKO Ekstraklasy powoła Fernando Santos. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport porozmawialiśmy o możliwym powołaniu Michała Rakoczego z Cracovii. Gościem odcinka był Piotr Tworek.

Fernando Santos rozesłał już powołania, ale te utrzymywane są w tajemnicy. Portugalczyk, według informacji portalu meczyki.pl, miał na oku Michała Rakoczego z Cracovii, które jest jedną z najważniejszych postaci tego zespołu. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport poruszyliśmy ten temat oraz przyjrzeliśmy się wydarzeniom z 24. kolejki.

A w tej znów działo się sporo. Zwłaszcza w Kielcach, gdzie Korona pokonała Radomiaka Radom, a na trybunach doszło do bijatyki między pseudokibicami. Emocji nie zabrakło również w Gliwicach, gdzie Lech Poznań zgubił punkty. O sytuacji w lidze porozmawialiśmy z byłym trenerem Warty Poznań i Śląska Wrocław, Piotrem Tworkiem. Premiera odcinka o godzinie 18:00. Zapraszamy!

PKO Ekstraklasa Raport 13.03
Najnowsze