Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

i

Autor: Cyfrasport Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Górnik - Jagiellonia STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Ekstraklasa Górnik - Jagiellonia TRANSMISJA TV 07.05.2021

2021-05-07 12:57

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Górnik - Jagiellonia STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Ekstraklasa Górnik - Jagiellonia TRANSMISJA TV 07.05.2021. Gdzie oglądać Górnik - Jagiellonia KANAŁ TV. Sezon 2020/2021 w PKO Bank Polski Ekstraklasie powoli dobiega końca. Przedostatnią kolejkę rozgrywek rozpocznie starcie zespołów, za którymi trudne miesiące - Górnika i Jagiellonii. Górnik - Jagiellonia TRANSMISJA TV STREAM ONLINE.

GÓRNIK - JAGIELLONIA TRANSMISJA TV

Zarówno Górnik Zabrze jak i Jagiellonia Białystok w obecnym sezonie liczyli zdecydowanie na więcej. Długimi tygodniami zawodnicy obu ekip nie potrafili jednak stawać na wysokości zadania. W efekcie jedyne zadanie, jakie mają jeszcze przed sobą na końcówkę obecnych rozgrywek, to spokojny i godny finisz sezonu. Po zakończeniu rozgrywek 2020/2021 z zabrzańskim zespołem pożegnać ma się Marcin Brosz, Jagiellonii też nie będzie już prowadził obecny trener tymczasowy - Rafał Grzyb. W szeregach obu drużyn nie ma jednak mowy o odpuszczaniu. Każde wyższe miejsce w tabeli na koniec sezonu oznacza bowiem wyższe gratyfikacje finansowe dla klubu. A pieniądze, zwłaszcza w dobie kryzysu finansowego wywołanego pandemią koronawirusa, z pewnością się przydadzą.

GÓRNIK - JAGIELLONIA STREAM W INTERNECIE

Mecz 29. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok rozpocznie się w piątek, 7 maja o godzinie 18:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Górnik - Jagiellonia w nSport+ oraz CANAL+ Sport. STREAM LIVE ONLINE w Internecie z meczu Górnik - Jagiellonia w płatnej usłudze nC+ GO.

Tomaszewski szczerze o ALKOHOLU w reprezentacji Górskiego!
Najnowsze