Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec TV TRANSMISJA NA ŻYWO Górnik – Zagłębie LIVE STREAM ONLINE Gdzie oglądać mecz Górnik – Zagłębie w INTERNECIE?

2019-02-23 12:21 MSo
Igor Angulo, Górnik Zabrze
Autor: CYFRA SPORT Igor Angulo, Górnik Zabrze

Mecz Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec w TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać Górnik – Zagłębie w INTERNECIE? Piłkarską sobotę z emocjami w Lotto Ekstraklasie zaczniemy od starcia na dole tabeli pomiędzy Górnikiem Zabrze a Zagłębiem Sosnowiec. Gdzie TRANSMISJA z meczu Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec NA ŻYWO? Górnik - Zagłębie STREAM ONLINE.

Oczekiwania przed tym sezonem Górnika Zabrze były dużo większe. Ekipa, która reprezentowała nas w eliminacjach do Ligi Europy, teraz musi martwić się o utrzymanie w Lotto Ekstraklasie. Podopieczni Marcina Brosza powoli wygrzebują się ze strefy spadkowej. W tej kolejce o trzy punkty nie powinno być trudno - ich rywalem będzie outsider z Sosnowca.

Zagłębie było głównym kandydatem do spadku i zgodnie z przewidywaniami utrzymuje się na razie na samym dole tabeli. Trzy zwycięstwa i sześć remisów w 22 kolejkach pozwala im na zachowanie dystansu do rywali i na marzenie o utrzymaniu się w lidze. Do czternastego Górnika, który jest na pierwszym miejscu premiowanym pozostaniem w elicie, mają pięć punktów straty. Czy po dzisiejszym meczu będą to już tylko dwa oczka?

Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec odbędzie się 23 lutego. TRANSMISJA z meczu Górnik - Zagłębie w TV NA ŻYWO na kanale nSport+. Żaden legalny i darmowy STREAM ONLINE nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 15:30.

Najnowsze