Artur Jędrzejczyk, Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Artur Jędrzejczyk i Grzegorz Krychowiak

Rozbrajający wpis

Grzegorz Krychowiak znów to zrobił! Jego słowa rozłożyły na łopatki, fala komentarzy po jednym wpisie

2022-11-05 19:19

Grzegorz Krychowiak słynie ze znakomitego poczucia humoru, co pokazuje w mediach społecznościowych. W tych porusza się jak ryba w wodzie, czego dowodem są ostatnie słowa umieszczone na między innymi na Twitterze. Reprezentant Polski zwrócił się z podziękowaniami do Legii Warszawa, ale zrobił to w swoim stylu, który najwyraźniej spodobał się internautom.

Ostateczne odliczanie do mistrzostw świata w Katarze trwa. Już za kilka dni Czesław Michniewicz ogłosi 26-osobową kadrę, która powalczy o wyjście z grupy. Tegoroczny okres przygotowawczy do mundialu jest wyjątkowy, bo właściwie... nie ma go wcale. Piłkarze do turnieju podejdą w zasadzie z marszu, kilka dni po ostatnich meczach w klubie.

Krychowiak rozbawił fanów. Zwrócił się do Legii Warszawa

Są jednak wyjątki od tej zasady. Między innymi Grzegorz Krychowiak musiał znaleźć alternatywę przed mistrzostwami świata, bo jego klub w Arabii Saudyjskiej skończył rozgrywki już kilka tygodni temu i pomocnik albo musiałby trenować indywidualnie, albo znaleźć sobie zespół, w którym weźmie udział w zajęciach z innymi piłkarzami.

Pomocną dłoń do reprezentanta Polski wyciągnęła Legia Warszawa. Klub ze stolicy umożliwił Krychowiakowi branie udziału w treningach i dzięki temu zawodnik pozostał w jako takim rytmie, co na pewno wpłynie na niego lepiej niż indywidualne ćwiczenia. Czas treningów z Legią dobiega jednak końca i Krychowiak postanowił podziękować klubowi.

Zrobił to jednak w swoim stylu. - 2 tygodnie treningów i 2 zwycięstwa, nie zepsujcie tego - zaczął wpis z przymrużeniem oka. - Dziękuję za pomoc, nic nie musieliście a zachowaliście się fantastycznie, powodzenia w dalszej części sezonu - czytamy. Wpis spotkał się z wielkim odzewem kibiców. Duża część wyrażała nadzieje, że niebawem Krychowiak w Warszawie zagości na dłużej.

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy MŚ 2022?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 11
Najnowsze