Dżentelmen Czesław Michniewicz. Śnieżnobiałe skarpety i kawa dla żony. Duża galeria zdjęć

2022-11-03 18:58

Czesław Michniewicz (52 l.) szykuje kadrę na piłkarskie mistrzostwa świata. Formę przygotowuje także co do swojego ciała i ducha. Regularnie trenuje grę w tenisa. Przed wyjazdem dba także o swoją ukochaną żonę Grażynę. Tak dba o swoją miłość. Przed kolejnym treningiem przyniósł małżonce… kawę. Spędzili razem trochę czasu. Zobacz zdjęcia.

Odliczamy dni od wylotu reprezentacji Polski na piłkarski mundial, który startuje już za 16 dni. Nie tylko kadrowicze szlifują formę tydzień przed powołaniami. Selekcjoner Czesław Michniewicz (52 l.) przed ogłoszeniem szczęśliwców, którzy otrzymają bilety na mundial, szykuje formę na tenisowym korcie. Oprócz zdrowia, zadbał także o swoją ukochaną żonę Grażynę.

Tak Lechia chce zatrzymać gwiazdę Legii. Trener Marcin Kaczmarek o sytuacji klubu z Gdańska

Czesław Michniewicz podał do stołu kawę żonie Grażynie. Piękny gest

Michniewicz jako przykładny mąż przyniósł przed treningiem dwie kawy – jedną dla ukochanej, drugą dla siebie. Para wypiła napój, który dał selekcjonerowi dużo mocy na kolejny trening tenisa. Trener kadry coraz lepiej czuje się z rakietą w dłoni. Oby równie sprawnie operował zawodnikami, wystawiając ich do składu i rotował rezerwowymi równie dobrze jak piłką na korcie.

Po zakończeniu treningu, w trakcie którego ukochana Michniewicza cierpliwie czekała na męża, małżeństwo odjechało w dalszą podróż czarnym bmw. Oby w równie dobrych humorach co z treningu selekcjoner wracał także z mistrzostw świata.

Krychowiak zakpił okrutnie ze Szczęsnego i Lewandowskiego. Jego wpis jest niczym sól posypana na otwartą ranę

MŚ Katar 2022: Kiedy grają Polacy? Z kim?

Mundial w Katarze rozpoczniemy 22 listopada od meczu z Meksykiem. Cztery dni później Polska zagra z Arabią Saudyjską. Ostatnie spotkanie fazy grupowej stoczymy 30 listopada z Argentyną.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze