Grzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski

i

Autor: fot. Łukasz Grochala/cyfrasport Grzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski

mocna szpila!

Krychowiak zakpił okrutnie ze Szczęsnego i Lewandowskiego. Jego wpis jest niczym sól posypana na otwartą ranę

2022-11-03 14:06

Grzegorz Krychowiak zakończył sezon w Al-Shabab i teraz przygotowuje się do mundialu trenując z Legią Warszawa. Choć obecnie nie ma on szans na występy w europejskich rozgrywkach, to uważnie śledzi ich przebieg. Po zakończeniu zmagań w fazie grupowej Ligi Mistrzów Krychowiak postanowił wyśmiać „osiągnięcia” drużyn jego kolegów z reprezentacji – Wojciecha Szczęsnego i Roberta Lewandowskiego.

Dla Krychowiaka gra w Arabii Saudyjskiej z pewnością nie jest spełnieniem piłkarskich marzeń. Pomocnik stara się jednak zrobić wszystko, by być w odpowiedniej formie przed mundialem i po zakończeniu rozgrywek tamtejszej ligi przeniósł się do Warszawy, by móc trenować z drużyną Legii. Krychowiak, który już nie raz dał się poznać jako zawodnik z humorem oraz dystansem do siebie i świata, postanowił znów podszczypać swoich kolegów z reprezentacji. Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski musieli pogodzić się z faktem, że wiosną nie zagrają już w Lidze Mistrzów, a tylko w Lidze Europy. Krychowiak okrutnie wykorzystał ten fakt i opublikował w mediach społecznościowych wpis, który może zaboleć Lewandowskiego i Szczęsnego.

Krychowiak wyśmiał kolegów z kadry. Poszło o jedno trofeum

Grzegorz Krychowiak, choć obecnie gra w niezbyt prestiżowej lidze, w przeszłości występował w najlepszych ligach europy i solidnych przedstawicielach tych lig. Kibice najlepiej pamiętać będą jego występy w Sevilli, w której święcił największe sukcesy, w tym wygranie Ligi Europy. I to właśnie do tego trofeum nawiązał, zaczepiając Szczęsnego i Lewandowskiego. Obaj będą bowiem teraz walczyć o to trofeum, a wcześniej nie mieli wiele okazji grać w tym europejskim pucharze niższej kategorii.

 – Ten moment, kiedy Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski rozpoczynają walkę o trofeum, które ty już masz – napisał krótko na Twitterze Grzegorz Krychowiak udostępniając swoje zdjęcie z szerokim uśmiechem na twarzy. Kolejne przypomnienie, że Lewy i Szczęsny nie zagrają w Lidze Mistrzów w fazie pucharowej musi być dla nich bolesne! Przypomnijmy, że Krychowiak po Ligę Europy sięgnął z Sevillą dwukrotnie – w sezonie 2014/2015 i 2015/2016.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze