Gwiazda Legii w emocjonalnym wpisie. Padły słowa o wdzięczności i wytrwałości

2022-01-13 19:31
Andre Martins, Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Andre Martins

Piłkarze Legii w Dubaju przygotowują się do dalszej fazy rozgrywek. W ekipie mistrza Polski nie wystąpi już Andre Martins. Portugalczyk rozstał się z warszawskim zespołem. Znalazł nowy klub. W mediach społecznościowych podziękował za występy na Łazienkowskiej.

Do Legii Andre Martins trafił w sezonie 2018/19. Zdobył w tym okresie dwa tytuły. Po zakończeniu rundy jesiennej Portugalczyk dostał informację, że może rozglądać się za nowym pracodawcą. Teraz przenosi się do Izraela. Podpisał umowę z Hapoelem Beer Szewa. Kontrakt jest ważny do czerwca 2023 roku. Piłkarz pożegnał się ze stołecznym klubem wpisem w mediach społecznościowych: - Wdzięczność i szczęście to to, co czuję po blisko 4 latach pełnych wysiłku, wytrwałości, odporności i osiągnięć - napisał Portugalczyk na Instagramie. - Zabieram ze sobą tysiące wspomnień, całą rodzinę i kilka tytułów. Jestem wdzięczny klubowi, moim kolegom, kibicom i całej rodzinie Legii za to, że we mnie wierzyli. Zdobyłem tu przyjaźnie na całe życie. Ta drużyna zawsze będzie w moim sercu. Dziękuję! - dodał Andre Martins.

Były reprezentant Polski przeprowadził nielegalną eksmisję na Ursynowie? Mocne oskarżenia Piotra Ikonowicza

Sonda
Czy Legia poradzi sobie bez Andre Martinsa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze