Hit kolejki: Lech - Legia. Zobacz piękne gole w klasyku Ekstraklasy [WIDEO]

2020-05-30 11:23 MaSz
Robert Lewandowski
Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski w barwach Lecha Poznań

Po 81. dniach znów możemy się emocjonować piłkarską Ekstraklasą. Polska liga wystartowała po przerwie wymuszonej pandemią koronawirusa. 30 maja wielki klasyk naszych rozgrywek. Na Bułgarskiej dojdzie do starcia Lecha Poznań z Legią Warszawa. Kto będzie górą w tej prestiżowej rywalizacji? Zobaczcie, jak piękne gole padały między tymi drużynami.

Pięknych, wzruszających momentów dla kibiców obu drużyn nie brakowało. Tak jak i efektownych bramek. Najpiękniejsze z nich przypomniał oficjalny kanał Ekstraklasy na youtube. Materiał przygotowano przed marcowym spotkaniem tych drużyn, które jednak w tym terminie nie odbyło się, bo liga została zawieszona przez wybuch pandemiii koronawirusa. Warto sobie przypomnieć te niezapomniane chwile z klasyku między Lechem Poznań a Legią Warszawa.

Lewandowski POTWORNIE wyśmiewany za prywatne FILMY. Smagają go BICZEM SATYRY

To bardzo ważne starcie. Legia Warszawa to lider Ekstraklasy. Wicemistrz Polski ma dziewięć punktów przewagi nad Lechem Poznań, który jest piąty w tabeli. Obie ekipy ostatnio wygrały mecze w Pucharze Polski i awansowały do półfinału tych rozgrywek. Jak będzie 30 maja o godz. 20 na Bułgarskiej? Który z piłkarzy popisze się kapitalnym golem, a który bramkarz fenomenalną interwencją? Jedno jest pewne: emocji nie zabraknie.

Syn Boruca BUJA SIĘ w dresie Balenciagi. Sama bluza kosztuje NIEPOJĘTE pieniądze

Najnowsze