PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Jacek Zieliński szczerze o sytuacji w Legii. Tak mówi o transferach. Kolejny odcinek PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

2022-10-24 13:46

Legia Warszawa w poprzednim sezonie zawiodła na całej linii i teraz zadaniem wszystkich osób w klubie jest to, aby utytułowany klub znów zaczął zdobywać trofea. Duża odpowiedzialność spoczywa na barkach Jacka Zielińskiego, dyrektora sportowego Legii. Były piłkarz był gościem odcinka programu PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport. W programie porozmawiano również z trenerem Widzewa Łódź, Januszem Niedźwiedziem.

Legia Warszawa jest w czołówce tabeli po 14. kolejkach PKO Ekstraklasa, ale celem tego klubu jest jak zwykle walka o najwyższe cele. Jasnym jest jednak, że Wojskowi muszą przejść pewną transformację, aby znów dominować ligę. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport Jacek Zieliński opowiedział o sytuacji kadrowej o obecnej formie Legii.

Tomasz Hajto przejechał się po piłkarzu Lecha Poznań. Brutalne określenie, tak mówi się tylko w najgorszych przypadkach

W lidze świetnie radzi sobie natomiast Widzew Łódź. Beniaminek PKO Ekstraklasy jest obecnie wiceliderem i chwalony jest nie tylko za wyniki, ale również za grę, bo łodzianie prezentują się świetnie. Janusz Niedźwiedź, szkoleniowiec Widzewa, opowiedział o dotychczasowych dokonaniach i o swoim podejściu do pracy. Nowy PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport już o 18:00. Zapraszamy!

PKO Ekstraklasa odc. 10
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze