Jagiellonia Białystok - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Jagiellonia - Lech LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ mecz Jagiellonia - Lech w TV na jakim programie

2020-02-28 2:49 MaSz
Lech Poznań
Autor: CyfraSport Lech Poznań

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań TV NA ŻYWO TRANSMISJA. PKO Ekstraklasa: Jagiellonia - Lech LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO. Piłkarze Lecha w dobrym stylu pokonali 2:0 Lechię w 23. kolejce. Teraz "Kolejorz" jedzie do Białegostoku, gdzie po raz ostatni wygrał przed siedmioma laty. Z kolei Jagiellonia notuje koszmarną serię: w czterech meczach zdobyła tylko punkt i nie strzeliła gola. Czy gospodarze w końcu się przebudzą? Mecz Jagiellonia - Lech LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia - Lech TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Przed spotkaniem z Jagiellonią nowe umowy z Lechem podpisało trzech kluczowych zawodników. Pomocnik Kamil Jóźwiak (22 l.) przedłużył umowę o 2,5 roku, a obrońca Robert Gumny (22 l.) i pomocnik Tymoteusz Puchacz (21 l.) związali się z „Kolejorzem” do czerwca 2023 roku. Największy postęp zrobił ostatnio Kamil Jóźwiak, który jesienią zadebiutował nawet w reprezentacji Polski. Jjest w gronie piłkarzy, którzy mogą powalczyć o wyjazd na finały EURO 2020. - Jestem w Lechu już wiele lat i naprawdę cieszę się z nowej umowy - powiedział piłkarz, cytowany przez oficjalną stronę poznańskiego zespołu. - Mogę być zadowolony z mojej obecnej formy, a dodatkowo liczę na to, że będzie jeszcze lepiej i będę miał jeszcze większy wpływ na drużynę - tłumaczył "Józio" na klubowym portalu „Kolejorza”.

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Lech - Lechia w TV NA ŻYWO

28 lutego Lech zagra w Białymstoku, gdzie po raz ostatni wygrał przed siedmioma laty. Jagiellonia jest w kryzysie, w czterech meczach zdobyła punkty, a jej bilans bramkowy wygląda koszmarnie 0-10. Czy Lech przerwie złą serię na Podlasiu? Czy jednak w końcu przebudzi się „Jaga”? - Pokażemy naszym zawodnikom gdzie są mocne i słabe strony Jagiellonii - powiedział Dariusz Żuraw, trenera Lecha, cytowany przez oficjalną stronę poznańskiego klubu. - Wiemy dobrze, jak taka dosyć trudna sytuacja potrafi mieć wpływ na morale zawodników i zespołu. Znam to, ponieważ u nas też są duże oczekiwania i każda trudniejsza sytuacja powoduje, że robi się nerwowo. Zrobimy wszystko, żeby to wykorzystać. Teraz jest taki moment, gdy jedziemy do Białegostoku po dobrym meczu, a Jagiellonia przegrała z Legią 0:4, nie mając zbyt wielu szans i dobrych okazji na to, żeby coś zrobić. Jest to zespół groźny na swoim boisku, który ma dobrych piłkarzy w składzie i nie ma mowy o lekceważeniu czy taryfie ulgowej. Tylko maksymalnie skoncentrowani i przygotowani możemy stamtąd wywieźć trzy punkty - ocenił szkoleniowiec "Kolejorza" na konferencji prasowej, którego wypowiedź przywołuje klubowa strona.

Mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań odbędzie się 28 lutego. TRANSMISJA z meczu Jagiellonia - Lech w TV NA ŻYWO na kanałach TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20.30

Najnowsze