ślub jak z filmu

Jakub Rzeźniczak wziął ślub na Florydzie! Ceremonia wywołała burzę, ostra krytyka młodej pary

2022-11-29 10:24

Jakub Rzeźniczak znany jest nie tylko ze swoich piłkarskich osiągnięć ale także miłosnych podbojów. Rzeźniczak ze swoją obecną partnerką nie spotykał się zbyt długo, a oświadczył się jej w 2021 roku. Teraz nagle okazało się, że para wybrała się na Florydę, gdzie wzięła ślub, a o ceremonii poinformowała już po fakcie. Niektórzy internauci nie potrafią jednak powstrzymać się od negatywnych komentarzy.

Jakub Rzeźniczak może pochwalić się sporą kolekcją trofeów. Pomocnik w swojej karierze zdobył 5 mistrzostw Polski, 6 Pucharów Polski oraz jeden Superpuchar, a wszystkie je zdobywał w barwach Legii Warszawa. Z Karabachem natomiast zdobył dwa mistrzostwa Azerbejdżanu. Obecnie, choć ma już 36 lat, wciąż aktywnie gra i to na poziomie Ekstraklasy, w barwach Wisły Płock. Osiągnięcia sportowe Rzeźniczaka nie są jednak jedynym powodem, dla którego mówi się o nim w mediach. Piłkarz miał bardzo bogate życie uczuciowe i musiał przejść przez sporo konfliktów i dramatów. Teraz natomiast niespodziewanie okazało się, że Rzeźniczak wziął ślub ze swoją obecną partnerką, Pauliną Nowicką, co wywołało prawdziwą burzę.

Internauci nie mieli litości dla młodej pary, fala krytyki

Całkiem niedawno Jakub Rzeźniczak i jego była partnerka, Magdalena Stępień, przeżyli wielki dramat. Z powodu ciężkiej choroby zmarł ich niewiele ponad roczny syn, Oliwier. Od wydarzenia upłynęło dopiero kilka miesięcy i część internatów w swoim mniemaniu uznała, że to za krótko, by Rzeźniczak mógł wziąć ślub z ukochaną. „Lepszego momentu na ślub nie mogliście wybrać, naprawdę porażka”, „Jakie to jest przykre”, „Porażka”, „Bardzo słabe to bardzo...” to tylko mała część negatywnych komentarzy, a niektóre wprost odnoszą się do śmierci syna Rzeźniczaka.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy byli negatywnie nastawieni do całego zdarzenia. Wielu fanów po prostu życzyła zakochanym szczęścia. „Cudownie! Gratulacje Kochani!!”, „Najlepszego!”, „Gratulacje!”, „Pięknie, gratulacje! żyjcie w zdrowiu i szczęściu”, „Wow ale super, wszystkiego dobrego dla was” czytamy także w komentarzach. Cała ceremonia miała odbyć się 28 listopada w Key Biscayne, a impreza po ślubie odbyła się na Ocean Drive w Miami Beach.

Czym jeszcze zaskoczą kibiców Katarczycy?

Posłuchaj rozmowy o kontrowersjach wokół tegorocznego mundialu!

Listen to "Grzechy Kataru. Czego możemy spodziewać się po mundialu?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze