Jakub Rzeźniczak

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Rzeźniczak

Pierwsze słowa piłkarza

Jakub Rzeźniczak przerwał milczenie o śmierci syna. Opowiedział o ciężkich chwilach, bolesne słowa

2022-08-27 15:15

Tą sprawą żyła cała Polska. Wszyscy wierzyli, że syn Jakuba Rzeźniczaka i jego byłej partnerki wygra najważniejszą walkę w swoim życiu. Niestety, okropnie szybko postępująca choroba zabrała z tego świata Oliwierka. Jakub Rzeźniczak przerwał milczenie i w obszernym wywiadzie opowiedział o tragicznej stracie. W bardzo trudnej rozmowie zdradził ciężkie chwile i prawdę o walce o zdrowie chłopca.

Jakub Rzeźniczak razem ze swoją byłą partnerką przeżyli najprawdopodobniej najtrudniejsze chwile w ich życiu. Przez wiele miesięcy walczyli o powrót do zdrowia synka Oliwera. U chłopca pół roku temu wykryty został nowotwór wątroby. Niestety, w lipcu tego roku przekazano najgorsze możliwe wieści. - Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu – przekazali wspólnie Rzeźniczak i Magdalena Stępień pod koniec poprzedniego miesiąca. Od tej pory Jakub Rzeźniczak nie był zbyt aktywny w mediach społecznościowych, nie zabierał głosu też w tej trudnej dla siebie sprawie.

Jakub Rzeźniczak o śmierci synka Oliwera. Opowiedział o trudnych chwilach

Tragedia polskiego żużlowca! Adrian Miedziński przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej, badania wykazały jakich urazów doznał 37-latek

W rozmowie ze Sport.pl Jakub Rzeźniczak zdecydował się pierwszy raz zabrać głos od tego tragicznego wydarzenia w jego życiu. - Cały klub - chłopaki z drużyny, prezes, trenerzy - dawał mi olbrzymie wsparcie przez cały ten czas. Zawsze mogłem na nich polegać. Po śmierci syna chciałem jak najszybciej wrócić – przyznał wprost Rzeźniczak.

Syn Rzeźniczaka i Stępień, Oliwer został pożegnany podczas poruszającej ceremonii.

Rzeźniczak o żałobie po śmierci syna: Noszę ją w sobie

Jakub Rzeźniczak przyznał wprost, że rozmawiał z wieloma osobami, które straciły dzieci. Przyznał, że usłyszał od niektórych, że są one nieskalane grzechem istotą i żałoba nie jest konieczna.

Internauci nie zostawili suchej nitki na Dariuszu Szpakowskim. Potężny hejt po wideo TVP

- Najważniejsza jest dla mnie żałoba wewnętrzna. Miałem też bardzo ciężki moment po samej śmierci. Noszę ją w sobie, ale jak wygrywamy mecz, też staram się cieszyć ze wszystkimi. Życie musi toczyć się dalej – powiedział Rzeźniczak dla Sport.pl.

Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień

Były reprezentant o śmierci Oliwera. „Czułem się jak w filmie”

Były reprezentant Polski często pojawiał się na oddziałach onkologicznych, gdzie brał udział w akcjach pomocowych dla chorych dzieci. Przyznał jednak wprost, że do takich chwil nie da się przygotować. - Ja czułem się jak w filmie. Pojechałem ostatni raz do Izraela, a później musieliśmy przetransportować ciało Oliwiera do Polski. Nic nie jest w stanie przygotować cię na coś takiego. Do końca wierzysz. Zawsze wierzysz, że dziecko wyzdrowieje – kończy.

Kim jest Jakub Rzeźniczak? Jakub Rzeźniczak to piłkarz Wisły Płock. Wcześniej grał w takich klubach jak Karabach Agdam, Legia Warszawa czy Widzew Łódź. Dziewięć razy wychodził na boisko jako reprezentant Polski. Jest pięciokrotnym mistrzem Polski, raz ssięgał po mistrzostwo Azerbejdżanu.

Sonda
Czy lubisz Jakuba Rzeźniczaka?
Najnowsze