PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Kolejny odcinek PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport! Wyjątkowi goście: Wojciech Cygan i Leandro z Radomiaka

2022-08-22 16:36

Kolejny weekend z najlepszymi polskimi rozgrywkami za nami. Wisła Płock wciąż pozostaje niepokonana, Raków Częstochowa i Lech Poznań walczą na dwóch frontach i radą sobie ze zmiennym szczęściem. W najnowszym odcinku programu PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport gośćmi będą szef Rakowa Częstochowa Wojciech Cygan i Leandro z Radomiaka Radom. Oglądaj w każdy poniedziałek po godzinie 17:00.

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport wraca z drugim odcinkiem. Za nami kolejny weekend z rywalizacją piłkarzy w naszej lidze. Dziennikarze "Super Expressu" razem z zaproszonymi gośćmi w każdy poniedziałek dyskutować będą na temat zmagań w Ekstraklasie. Przemek Ofiara i Michał Skiba kolejny raz rozmawiali na bieżące piłkarskie tematy z osobami, które ligę znają od podszewki.

Bartosz Bosacki ostro o Lechu. Uderzył w piłkarzy: Nie każdy chce umierać za klub

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport: Oglądaj 2. odcinek!

W drugim odcinku PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport gośćmi byli szef Rakowa Częstochowa Wojciech Cygan i piłkarz Radomiaka Radom Leandro. Nie zabrakło tematów kontrowersji. Oglądaj program "Super Expressu" w poniedziałek, 22 sierpnia po godzinie 17:00.

Najnowsze