Korona Kielce - Wisła Kraków, wynik 0:0. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-08-20 17:13

Korona Kielce - Wisła Kraków to jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Było w nim wiele walki, bezpardonowych starć i błędów. Ale zabrakło najważniejszego, czyli goli. Korona Kielce zremisowała u siebie z Wisłą Kraków 0:0. My zapraszamy do przeczytania zapisu RELACJI NA ŻYWO z meczu KORONA KIELCE - WISŁA KRAKÓW na portalu gwizdek24.pl.

Zapis relacji na żywo:

19:53

Koniec spotkania. Wisła Kraków remisuje z Koroną Kielce 0:0.

19:52

94 min Vuković z rzutu wolnego ponad bramką!

19:51

Aż o 5 minut został przedłużony ten mecz.

19:50

89 min Lisowski przed chwilą mógł być bohaterem, a teraz jest antybohaterem: dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. To efekt faulu na Gargule.

19:45

88 min To mógł i powinien byc gol dla Korony!!!! Lisowski potężnie przymierzył z dystansu, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

19:44

86 min Sędzia popełnił błąd: odgwizdał spalonego piłkarza Korony, a powtórki telewizyjne pokazały, że go nie było

19:42

84 min Małecki doszedł do piłki po dobrym dośrodkowaniu. Nie strzelił już niestety tak dobrze, jak w niedawnym meczu z APOEL-em. Piłka poleciała wysoko ponad bramką.

19:39

81 min Cwetan Genkow zmienia Davida Bitona

19:37

80 min Prawie był gol dla Korony! Strzał Korzyma broni jednak Pareiko!

19:37

79 min Zmiana w Koronie: Paweł Kal za Kamila Kuzerę

19:35

78 min Małecki do Bitona, a Biton znów na pozycji spalonej

19:33

76 min Zieliński bardzo dobrze pomyślał: chciał z pierwszej piłki podać do wbiegającego w pole karnego kolegi. Niestety, kolega nie zrozumiał toku myślenia Zielińskiego

19:31

73 min Korzyn faulowany tuz koło pola karnego Wisły przez Czekaja! Żółta kartka dla wiślaka! Będzie groźnie!

19:29

70 min Na boisku pojawił się Patryk Małecki który zmienił Jirsaka, ale ciekawiej było nieco wcześniej, kiedy Lisowski kopnął korkami w twarz Michała Czekaja. Sędzia nie wyrzucił go z boiska, ale Lisowski powinien wylecieć z niego z hukiem!

19:25

Do wejścia na boisko przygotowany jest już Michał Zieliński, który ma ponoć zmienić Grzegorza Lecha.

19:24

67 min Dobre podanie do Bitona, ale Izraelczyk był na spalonym

19:20

62 min Kirm mięciutko dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy Korony wybijają ją przed siebie

19:17

60 min To powinien być gol!!! Diaz kapitalnie dośrodkował z daleka na głowę Bitona, ale Izraelczyk źle trafił w piłkę i przeleciała ona wysoko ponad bramką Korony!

19:13

W drugiej połowie spotkania obraz meczu całkowicie sie odwrócił. Teraz już Wisła ma przewagę i coraz odważniej przedostaje się pod pole karne gospodarzy. Coraz groźniejszy jest David Biton.

19:12

Żółta kartka dla Lisowskiego.

19:11

53 min Dobre dośrodkowanie Kirma na głowę Bitona. Izraelczyk wprawdzie strzelił na bramkę Korony, ale trzeba przyznać, że była to bardzo trudna sytuacja i nie było łatwo o gola

19:08

50 min Paljić mocno uderza lewą nogą, ale strasznie niecelnie

19:05

47 min Ależ dobrą sytuację miał Garguła i ją zepsuł! Dostał bardzo dobre podanie, stał sam przed bramkarzem Korony i powinien uderzać piłkę od razu. Próbował jednak mijać obrońcę, co zakończyło się stratą piłki. To mógł być gol.

19:03

46 min Rozpoczęli

18:51

Inne zdanie ma pomocnik Korony, Aleksandar Vuković: "To my mamy lekką przewagę".

18:50

Cezary Wilk, pomocnik Wisły: "Korona gra tak agresywnie, jak się spodziewaliśmy. To wyrównany mecz, dosyć chaotyczny z obu stron."

18:47

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

18:47

45 min Korzym podkręcił piłkę z narożnika pola karnego. Pomysł dobry, ale wykonanie znacznie gorsze.

18:46

45 min Strzał Garguły z rzutu wolnego, ale zbyt mocny i niecelny

18:45

43 min Błąd Pareiki, co nie zdarza się zbyt często!!! Vuković z daleka dośrodkował piłkę w pole karne wiślaków, zaś Estończyk pomylił się przy łapaniu piłki. Na szczęście dla mistrzów Polski nie zakończyło się golem dla Korony.

18:39

38 min Wisła cały czas się gubi. Po dośrodkowaniu Sobolewskiego piłkę wybił Diaz, ale leciała ona w kierunku napastnika Korony. Jednak Pareiko popisał się przytomnością i wybił piłkę.

18:38

Jak na razie wcale nie widać, że jedna z drużyn jest o krok od awansu do Ligi Mistrzów, a druga przed sezonem była jednym z głównych kandydatów do spadku. Póki co to Korona jest groźniejszym zespołem i stwarza lepsze sytuacje do strzelenia gola. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało w końcówce pierwszej i w drugiej połowie.

18:35

35 min Gorąco pod bramką Wisły!!!! To było nawet bombardowanie wiślaków, ale na ich szczęście uratowali się przed stratą gola!

18:32

32 min Biton ostro faulowany przez Kuzerę, jest rzut wolny dla Korony, ale nie ma żółtej kartki

18:30

29 min Sobolewski bardzo ładnie na jeden kontakt z Grzegorzem Lechem, ale podanie do Korzyma złe, bo były legionista był na spalonym

18:26

26 min Tym razem dobra próba Jirsaka, ale znów nie ma bramki

18:24

24 min Dośrodkowanie Sobolewskiego, ale piłkę wyłapuje Pareiko

18:22

21 min Pareiko po strzale Stano z najwyższym trudem uchrania swój zespód od straty bramki! Powinno być 1:0!

18:18

18 min Kolejne dośrodkowanie Kuzery, ale tym razem za głęboko i wprost w ręce Pareiki

18:15

14 min Kuzera!!!! Piłkarz Korony był o krok od pokonania Pareiki!!!!

18:14

Michał Zieliński, który w poprzednich kolejkach był bardzo skuteczny, dziś zaczął mecz na ławce rezerwowych.

18:10

10 min Dośrodkowanie Garguły do Kirma, Słoweniec strzela, ale obok bramki

18:09

9 min Dośrodkowanie Lisowskiego w pole karne, ale zbyt niskie

18:08

Ciekawe jak w tym meczu spisze się Kirm. Musi być niesamowicie sfrustrowany, bo w poprzednim meczu wyrywał się do strzelania rzutu karnego i nie trafił. Wzbudził tym wściekłość rywali, szczególnie Patryka Małeckiego. Czy zdoła odbudować zaufanie do siebie?

18:04

5 min Kirm został sfaulowany przez Kijanskasa

18:03

3 min Kirm przed dobrą szansą po błędzie obrony Korony, ale bez powodzenia