John van den Brom

i

Autor: Cyfra Sport John van den Brom

Zabrał głos!

Kuriozalna wypowiedź trenera Lecha. Nie rozumie nerwów kibiców, jest w wielkim szoku

2022-08-12 8:58

Lech Poznań awansował do kolejnej rundy europejskich pucharów, jednak zrobił to w stylu, który był daleki od idealnego. Trener "Kolejorza", John van den Brom, stwierdził po meczu, że jest zszokowany postawą kibiców mistrza Polski, którzy okazywali swoje niezadowolenie na trybunach. Jak powiedział van den Brom, jego zawodnicy nie zasłużyli na to, aby ich własna publiczność była przeciwko im.

Lech Poznań awansował do dalszej rundy europejskich pucharów, ogrywając na swoim boisku Vikingur. Tuż po meczu, głos w sprawie przebiegu spotkania zabrał trener "Kolejorza", John van der Brom, który stwierdził, że pretensje do piłkarzy ze strony kibiców mistrza Polski są nieuprawomocnione. Jak sam podkreśla, jego zawodnicy po prostu nie zasłużyli na to, aby publika na Bułgarskiej w Poznaniu była przeciwko nim.

Mocne reakcje po meczu Lecha Poznań! Wielkie niezadowolenie, te słowa mówią wszystko

Lech Poznań awansował w słabym stylu. Van der Brom komentuje

Zdaniem Holendra, mecz między Vikingurem a Lechem był prawdziwie emocjonalny, ale sam nie rozumie, czemu kibice Lecha byli niezadowoleni z meczu przeciwko klubowi z Islandii. Jak sam mówi, właśnie teraz Kolejorz potrzebuje największego wsparcia swoich fanów.

- To, co dzisiaj się działo, było dziwne z różnych względów. Nie rozumiałem, co śpiewali kibice na trybunach. Rozumiem, ze nie udało nam się rozstrzygnąć tego meczu wcześniej, a kibice zareagowali bardzo emocjonalnie. To nasza wina, ze nie wykorzystaliśmy tylu szans. Parę miesięcy temu wszyscy byli dumni z tych zawodników, którzy zdobywali mistrzostwo Polski. Wiem, że w tej chwili co się dzieje, jest rozczarowujące. Ale czy ci zawodnicy zasłużyli, aby grać przeciwko własnym fanom? Nie wszystko nam wychodzi, nie wszystko jest idealne, ale jesteśmy blisko naszego celu. Będziemy grać najbliższy mecz u siebie w niedziele i bardzo potrzebujemy dopingu - mowi szkoleniowiec.

Wyjaśniła się przyszłość reprezentanta Polski! Wiemy, czy Mateusz Klich zostanie w Leeds, trener podjął decyzję

Lech mógł rozstrzygnąć mecz wcześniej. Trener nie ma wątpliwości

Mimo że Lech strzelił rywalowi 4 bramki, to dogodnych sytuacji bramkowych miał o wiele więcej. Van Der Brom mówi, że postara się popracować nad lepszą skutecznością na treningach.

- Musimy pracować na treningu. Sam fakt tworzenia akcji na strzelenie gola jest pozytywne. Jednak to, że tyle było niewykorzystanych szans, zasługuje na uwagę. To nie ja jestem winien, że zawodnicy nie strzelili bramek. Wszyscy razem jesteśmy winni

Kibice Lecha Poznań po zdobyciu mistrzostwa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze