Mateusz Klich

i

Autor: Cyfra Sport Mateusz Klich

Wszystko jasne!

Wyjaśniła się przyszłość reprezentanta Polski! Wiemy, czy Mateusz Klich zostanie w Leeds, trener podjął decyzję

2022-08-11 16:38

Wiemy już co dalej z przyszłością klubową Mateusza Klicha! Pomocnik reprezentacji Polski, który miał jeszcze nie tak dawno odejść z Premier League porozmawiał już, zdaniem portalu "meczyki.pl", z trenerem "Pawi" - Jesse’em Marschem, na temat swojej przyszłości. Okazuje się, że

Miały paść decyzje na temat przyszłości Mateusza Klicha! Według informacji medialnych zawodnik Leeds United i reprezentacji Polski miał spotkać się z trenerem drużyny "Pawi", aby omówić swoją przyszłość. Portal "meczyki.pl" przedstawił szczegóły tego spotkania i wiemy już, czy dojdzie do zmian barw przez zawodnika, który aspiruje, aby pojawić się w składzie na piłkarskie mistrzostwa świata.

Legenda chce oddać Złotą Piłkę Lewandowskiemu! Przepotężny atak na "France Football", padły ostre słowa

Wiemy co dalej z Mateuszem Klichem. Miał rozmawiać z trenerem

Przyszłość Mateusza Klicha w ostatnich tygodniach była przedmiotem medialnych spekulacji. Mimo że zawodnik ogrywał dość dużą rolę w Leeds United, to pojawiły się przesłanki mówiące o tym, że Jesse Masch myśli poważnie nad sprzedażą Polaka i nie widzi dla niego miejsca w składzie "Pawi". Postać Klicha zaczęto łączyć z drużynami z Holandii, w której Polak ma świetną markę, dzięki występom w Twente i PEC Zwolle. Klich miał już, zdaniem "meczyki.pl", porozmawiać ze szkoleniowcem klubu, aby ustalić, co dalej z jego karierą. Wiemy już, co panowie ustalili.

Sylwester Wardęga uderzył w Maję Staśko. Brutalna riposta, Cristiano Ronaldo w tle

Trener podjął decyzję. To tutaj będzie występował Klich

Mimo że pozycja Klicha w drużynie nie była ostatnio oczywista, tak według informacji meczyki.pl, Polak miał usłyszeć, że jest potrzebny w klubie i nie ma mowy o jego sprzedaży za granicę w nadchodzących miesiącach. Miejmy nadzieję, że Polak będzie odgrywał w klubie dużą rolę i swoimi dobrymi występami w Premier League przybliży się do występu na mundialu w Katarze.

Sonda
Czy lubisz Mateusza Klicha?
Klich, Bereszyński, Zieliński grają w ping ponga
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze