Lech Poznań - Legia Warszawa

Autor: CyfraSport Lech Poznań - Legia Warszawa

Lech - Legia: Co za błąd bramkarza! Zobaczcie, jak padł gol [WIDEO]

2020-05-30 22:55

Bramkarz Lecha Poznań Mickey van der Hart będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tym, co wydarzyło się w pierwszej połowie szlagierowego meczu z Legią Warszawa (0:1). Holender podjął bardzo złą decyzję, dzięki czemu kilka chwil później rywale cieszyli się z gola. Zobaczcie, jak do tego doszło...

Kiedy na zegarze wybiła 17. minuta, Walerian Gwilia dośrodkował w pole karne. Wydawało się, że Mickey van der Hart powinien spokojnie złapać piłkę. Holender nie zrozumiał się jednak z Djordje Crnomarkoviciem. Piąstkował tak niefortunnie, że piłka odbiła się najpierw od pleców obrońcy, później od poprzeczki, po czym od Tomasa Pekharta i wylądowała w siatce... Jak się okazało, był to jedyny gol w szlagierze Lech Poznań - Legia Warszawa.

Wyrzucili TOI-TOI na policję, łamali ręce i wybijali zęby. Największe zadymy polskich stadionów [ZDJĘCIA]

Van der Hart jest bramkarzem Lecha Poznań od 2019 roku. Do tej pory rozegrał w PKO Ekstraklasie 27 meczów.