Jesper Karlstroem

i

Autor: Cyfrasport Jesper Karlstroem

Niepokojące doniesienia!

Lech Poznań poważnie osłabiony przed rewanżem z Fiorentiną? Trener przekazał złe informacje, nie jest dobrze!

2023-04-17 11:02

Lech Poznań stanie przed potężnym wyzwaniem. Drużyna "Kolejorza" przegrała 1:4 w pierwszym meczu i jeśli chce przejść do kolejnej rundy, będzie musiała pokazać naprawdę olbrzymią klasę. Niestety, wiele wskazuje na to, że mistrzowie Polski będą bardzo osłabieni, a przynajmniej tak wynika z informacji podanych przez trenera, Johan van den Broma.

Lech Poznań stoi przed jednym z największych wyzwań w swojej historii. Drużyna mistrzów Polski już w czwartek rozegra spotkanie rewanżowe w ćwierćfinale Lidze Konferencji UEFA przeciwko Fiorentinie. W pierwszym spotkaniu "Kolejorz" przegrał 1:4 i do Włoch jedzie z misją z rodzaju tych niemożliwych. Co gorsza, mistrzowie Polski będą musięli najprawdopodobniej poradzić sobie bez jednej ze swoich największych gwiazd. 

Lech Poznań bez gwiazdy na Fiorentinę? Trener zabrał głos

W trakcie meczu z Legią boisko opuścił Jesper Karlstrom, który zaczął zmagać się z urazem. O stanie reprezentanta Szwecji powiedział na konferencji prasowej szkoleniowiec "Kolejorza", John van den Brom, który stwierdził, że jego gracza może zabraknąć w trakcie starcia pucharowego z Fiorentiną. 

- Na ten moment nie wiem, jak poważny jest to uraz. Wydaje się, że na czwartek może być ciężko. Trzymamy kciuki za jego zdrowie. Jeśli chodzi o Dagerstala, to myśleliśmy, czy na niego postawić. Nie był gotowy na 100 proc., ale jestem pozytywnie nastawiony pod względem jego występu w czwartek. Jest coraz lepiej - powiedział trener Lecha.

Sonda
Czy Lech Poznań awansuje do półfinału Ligi Konferencji Europy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze