Lech - Ruch, wynik 4:2. Dramat Huberta Wołąkiewicza. Grał ze złamaną szczęką!

2013-11-10 11:17

Ogromny pech Huberta Wołąkiewicza. Obrońca Lecha Poznań w meczu z Ruchem Chorzów (4:2) doznał bardzo poważnej kontuzji. Już na początku meczu doznał złamania szczęki!

Do pechowego zdarzenia z udziałem Wołąkiewicza doszło w trzeciej minucie spotkania z Ruchem. Jednak bohaterski piłkarz ani myślał, by opuszczać boisko. Grał z ogromnym bólem jeszcze do końca pierwszej połowy!

PRZECZYTAJ TEŻ - WIELKIE EMOCJE W GLIWCIACH, WYRÓWNANIE W KOŃCÓWCE I OBRONIONY KARNY. PIAST REMISUJE Z CRACOVIĄ 1:1.

Niestety, zanosi się na to, że do końca rozgrywek ligowych w tym roku Wołąkiewicz już nie zaprezentuje się na boisku. - Mam do Huberta wielki szacunek, że ze złamaną szczęką wytrzymał do końca pierwszej połowy - mówi trener Lecha Mariusz Rumak.