Lechia - Cracovia NA ŻYWO w internecie. Zapis relacji LIVE z meczu otwarcia PGE ARENY

2011-08-14 16:10

W 3. kolejce T-Mobile Esktraklasy nie brakuje ciekawych spotkań, ale kto wie, czy największym wydarzeniem nie będzie spotkanie Lechii Gdańsk z Cracovią. Powód? Oczywiście nowiutki stadion, jeden z obiektów EURO 2012, czyli PGE Arena w Gdańsku. Portal gwizdek24.pl zaprasza na relację NA ŻYWO z meczu LECHIA - CRACOVIA, dziś od godziny 17.00.

18:50

Koniec meczu: na otwarcie PGE Areny Lechia zremisowała z Cracovią 1:1.

18:49

90 min Faul w ataku Bensona

18:46

90 min Kosanović prosto w bramkarza z wolnego

18:45

89 min Żółta kartka dla Niedzielana

18:43

87 min Niedzielan znów sam przed bramkarzem!!! I znów nie ma gola!!!

18:41

85 min Wiśniewski z wolnego, rykoszet i rzut rożny dla Lechii

18:36

81 min Dośrodkowanie Airapetjana, ale niecelne

18:33

78 min Kożans przed szansą, ale fatalnie skiksował!

18:32

77 min Tym razem Lechia o krok od strzelenia gola!!! Bensonowi i Traore zabrakło jednak sił by dojść do piłki!!!

18:30

75 min Benson chciał wymusić karnego, ale mu się to nie udało

18:28

72 min Znów gorąco pod bramką Lechii!! Błąd Pietrowskiego i Suworow o krok od pokonania Małkowskiego!!!

18:25

69 min GOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Visnakovs wyrównuje!!!! Lechia - Cracovia 1:1!!!!!

18:22

67 min Traore tańczył i wygłupiał się pod polem karnym, a po chwili stracił piłkę...

18:20

63 min Co zrobił Niedzielan!!!!! Miał pustą bramkę przed sobą po błędzie Vucki!!! Niedzielan minął bramkarza, ale zepsuł tę sytuację!!!

18:17

61 min Mocne, kąśliwe uderzenie Machaja z dystansu, ale Kaczmarek bardzo efektownie broni ten strzał!!!!

18:14

58 min Niedzielan sam na sam z bramkarzem, ale uderza w boczną siatkę!!!

18:12

56 min Zagranie Visnakovsa do Niedzielana, ale Łotysz podał tak, że "Wtorek" musiał cofać się po piłkę, więc obrońcy Lechii doszli do niej szybciej

18:07

52 min Lukjanovs o krok od pokonania Kaczmarka!!!

18:07

51 min Na boisku pojawia się Visnakovs, który zmienia Żytkę

18:06

51 min Po drugiej stronie groźny strzał Boljevicia!!!

18:06

50 min Kolejna kapitalna akcja Bensona z Dawidowskim, ale lechiści stracili piłkę

18:03

48 min Kosanović strasznie przestrzelił z rzutu wolnego...

18:01

46 min Rozpoczęli

18:01

II POŁOWA

18:00

Na trybunach jest 34 186 kibiców.

17:46

Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie.

17:43

43 min Niedzielan trafił do siatki po podaniu z glębi pola, ale sędzia odgwizdał spalonego. Jak pokazaly powtórki, popełnił błąd i powinno być 1:1...

17:40

40 min Długie podanie od Szeligi do Niedzielana, ale... za długie

17:35

35 min Cracovia o krok!!!! Niedzielan i Suworow byli w dobrej sytuacji pod bramką Lechii, ale się pogubili!

17:34

34 min Tomasz Dawidowski za zbyt energiczną dyskusję z sędzią Małkiem otrzymał żółtą kartkę

17:32

33 min Suworow przed szansą, ale popełnił błąd, bo został nabity piłką przez rywali i w rezultacie nie ma nawet rzutu rożnego

17:29

30 min Saidi bardzo ostro powstrzymany przez Deleu, ale nie było faulu

17:25

25 min GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Pierwsze trafienie na PGE Arenie!!!!! Dla Lechii po pięknej akcji trafia Fred Benson!!!!! To jego pierwszy gol w polskiej lidze!!!!!!

17:24

Po ostrym starciu Radomskiego z Traore, zawodnik Lechii leżał na murawie, ale wygląda na to, że wróci do gry

17:23

23 min Po podaniu Niedzielana groźny strzał Saidiego Ntibazonkizy, ale nad bramką Małkowskiego

17:21

Gra trochę zwolniła, żadna z drużyn nie może na dlużej przedostać się pod pole karne rywala.

17:15

15 min Ostre starcie Tomasza Dawidowskiego i Krzysztofa Nykiela

17:10

10 min Pierwsza groźna akcja Lechii!!! Pod bramką Kaczmarka szalał nowy nabytek Fred Benson, ale lechiści pogubili się i stracili piłkę

17:04

4 min Ależ było blisko gola dla Cracovii!!!!!! Wspaniały strzał Bartczaka po podaniu Ntibazonkizy i Małkowski z ledwością wybronił jego strzał!

17:01

2 min Suworow wywalczył róg dla Cracovii

17:00

1 min Piłkarze Lechii pierwszym kopnięciem otwierają PGE Arenę!

16:59

Piłkarze już na boisku za chwilę początek spotkania.

16:49

Na meczu pojawił się były prezydent Lech Wałęsa.

16:45

Przed chwilą nowy stadion poświęcił biskup. Miejmy nadzieję, że z Boską pomocą będziemy dziś świadkami wspaniałego meczu!