Mikael Ishak i Artur Boruc

Autor: Cyfrasport Mikael Ishak i Artur Boruc w walce o piłkę.

Legia Warszawa - Lech Poznań: Wszyscy chwalą Boruca

2020-11-08 17:26

Piłkarze Legii Warszawa mają powody do zadowolenia. W niedzielę w hicie 9. kolejki PKO Ekstraklasy pokonali Lecha Poznań, chociaż po pierwszej połowie przegrywali 0:1. O wyniku przesądziły gole rezerwowych Kacpra Skibickiego i Rafaela Lopesa. Portugalczyk trafił do siatki w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Co pisano o meczu na Twitterze? Dało się zauważyć, że wielu chwaliło Artura Boruca.

Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1 (0:1)

Bramki: Skibicki 67, Lopes 90+2 - Juranović 29 (s)

Legia: Artur Boruc - Josip Juranović, Igor Lewczuk, Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović - Paweł Wszołek, Andre Martins, Walerian Gwilia (63. Luquinhas), Bartosz Kapustka, Joel Valencia (46. Rafael Lopes) - Maciej Rosołek (59. Kacper Skibicki)

Lech: Filip Bednarek - Alan Czerwiński, Lubomir Satka, Thomas Rogne, Tymoteusz Puchacz - Jan Sykora, Jakub Moder, Dani Ramirez (83. Filip Marchwiński), Pedro Tiba, Jakub Kamiński (33. Michał Skóraś) - Mikael Ishak (86. Nika Kaczarawa)

Żółta kartka: Lewczuk