Tomas Pekhart

i

Autor: Cyfrasport

Legia Warszawa znalazła następcę dla swojej gwiazdy? Media mówią o transferze, reprezentant kraju na celowniku

2022-05-16 13:26

Legia Warszawa znalazła następcę dla Thomasa Pekharta? Reprezentant Czech, który po sezonie ma się pożegnać z drużyną ze stolicy Polski, może zostać zastąpiony reprezentantem Słowenii, który ostatnimi czasy miał dość spore problemy, aby grać w swojej dotychczasowej drużynie. Czy uda mu się zastąpić byłego zawodnika UD Las Palmas?

Legia Warszawa pokusi się na zakup następcy dla Thomasa Pekharta? Czech, który po sezonie ma pożegnać się z drużyną z Warszawy może, zdaniem mediów, zostać zastąpiony reprezentantem Słowenii, który od pewnego czasu ma dość duże problemy, aby grać regularnie w swoim klubie. Czy ta podmiana opłaci się drużynie mistrzów Polski z poprzedniego sezonu?

Czesław Michniewicz wyjawił swoją tajemnicę! Może dojść do zaskakującego powołania do kadry, selekcjoner potwierdza

Legia Warszawa szuka następcy Pekharta. Rewolucja kadrowa w klubie nachodzi?

Od kilku tygodni media donoszą, że następny sezon może być przełomowy w Legii Warszawa. Z drużyną żegna się Aleksandar Vuković, a także kilku, innych piłkarzy. Wśród zawodników, którzy mają się rozstać z drużyną jest Thomas Pekhart, który swego czasu stanowił o sile ofensywnej drużyny ze stolicy Polski. Jego kontrakt z "Wojskowymi" dobiega jednak końca i raczej na pewno nie zostanie przedłużony. Okazuje się, że włodarze klubu z Warszawy wymyślili już, kto mógłby być następcą dla uczestnika Euro 2020 z reprezentacją Czech. Jak donoszą media, włodarze wielokrotnych mistrzów Polski zwrócili uwagę na reprezentanta Słowenii.

Marcelina Ziętek wyszła półnaga po nocy z Piotrem Żyłą. Zdjęcia trafiły do internetu, przykryła ją tylko kołdra

Aby zobaczyć zdjęcia Legii Warszawa z meczu przeciwko Dynamo Kijów, przejdź do galerii poniżej.

Legia Warszawa znalazła następcę dla Pekharta? Reprezentant Słowenii na celowniku

Zdaniem mediów, Legia Warszawa może w letnim okienku pozyskać Blaža Kramera z FC Zurich. Słoweniec w klubie występuje od 2018 roku, jednak ostatnimi czasy pełni w nim rolę rezerwowego i klub wielokrotnych mistrzów Szwajcarii raczej nie będzie chciał przedłużać z nim umowy, dzięki czemu mógłby trafić do Warszawy zupełnie za darmo. Napastnik w swojej drużynie narodowej rozegrał 5 spotkań, nie notując w nich żadnego trafienia.

Sonda
Czy lubisz Legię Warszawa?
Dragomir Okuka gościł „Super Express” w swojej restauracji. „Jak zadzwoni Legia, pakuję się i jadę!”
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze