Legia - Wisła 2:0 NA ŻYWO w internecie. Zapis relacji LIVE z meczu w Warszawie

2011-05-21 14:18

Mecze Legii Warszawa z Wisłą Kraków zawsze budzą ogromne zainteresowanie kibiców. Nie inaczej było tym razem. Pewna już mistrzostwa Polski "Biała Gwiazda" mogła zagrodzić Legii drogę na ligowe podium. Nie zrobiła tego jednak - Legia wygrała 2:0 po golach Cabrala i Szałachowskiego. Zapraszamy na portal Gwizdek24.pl do przeczytania zapisu relacji NA ŻYWO z meczu Legia - Wisła.

17:47

Koniec meczu, Legia wygrywa z Wisłą 2:0

17:46

90 min Strzał Małeckiego, ale obok bramki

17:45

90 min GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Tym razem Szałachowski już lepszy od Chaveza! Mija obrońcę Wisły, a potem strzela gola!!! 2:0 dla Legii!!!

17:41

88 min Kiełbowicz z wolnego wysoko ponad bramką

17:40

87 min Zamieszanie pod bramką Legii, ale obronną ręką z tej sytuacji wychodzi Skaba

17:39

86 min Szałachowski ostro potraktowany przez Chaveza, ale sędzia nie zareagował

17:39

84 min Kolejna zmiana w Legii. Schodzi Kucharczyk, wchodzi Szałachowski

17:36

82 min Kowalski schodzi z boiska, za niego Rios

17:35

82 min Kiełbowicz z wolnego prosto w ręce Jovanicia

17:34

81 min Wawrzyniak schodzi z boiska, w jego miejsce Kiełbowicz

17:33

79 min W międzyczasie dobry strzał Małeckiego

17:33

79 min Z kukły premiera nic już nie zostało...

17:32

79 min Akcja Małeckiego, ale był osamotniony pod bramką Skaby

17:31

78 min Kibice na trybunach znęcają się nad... kukłą premiera Tuska

17:31

76 min Dobra akcja Legii, ale powstrzymana przez wiślaków

17:29

76 min Faul w ataku Radovicia na Chavezie

17:27

74 min Co za zachowanie Wawrzyniaka... Doszedł do dobrej sytuacji pod bramką Wisły, ale... podał do Ogbuke i to tak, że kolega nie doszedł do piłki. Brawo.

17:26

73 min Manu przepchniety przez Chaveza. Nie ma faulu

17:24

71 min Drybling Ogbuke, ale przegrywa z obrońcami Wisły

17:23

69 min Strzał Gola przelatuje obok bramki Jovanicia

17:22

68 min Z boiska schodzi Rybus, za niego pojawia się Ogbuke

17:20

67 min Po dośrodkowaniu Kucharczyka piłka leciała do Manu, ale w ostatniej chwili jej tor lotu przeciął Cikos

17:19

65 min Znów próbował Kucharczyk, ale strzelił ponad bramką Jovanicia

17:17

64 min Dobry strzał Kucharczyka broni Jovanić, poprawkę Rzeźniczaka również wyłapuje bramkarz Wisły

17:16

63 min Dobra interwencja Cikosa po dośrodkowaniu Radovicia

17:14

60 min Żółta kartka dla Rzeźniczaka

17:13

60 min Genkow dostał podanie, ale nie był w stanie opanować piłki

17:12

59 min Radović dostaje podanie od Manu, ale jest złe, bo Serb jest na spalonym

17:07

54 Rybus dośrodkowuje, ale obrona Wisły skutecznie wybija piłkę sprzed pola karnego

17:05

52 min Dobrą sytuację na kontrę miał Manu, ale zepsuł ją

17:04

49 min Złe dośrodkowanie Jirsaka

17:01

47 min Kucharczyk sam na sam z Jovaniciem!!! Strzela jednak prosto w niego!!!

17:00

47 min Komorowski wybija piłkę spod nóg Genkowowi

16:58

46 min Rozpoczęli

16:58

II POŁOWA

16:41

Koniec I połowy, zapraszamy po przerwie

16:40

45 min Radović się kiwał i... okiwał sam siebie :)

16:38

45 min GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Pewne uderzenie Alejandro Cabrala z rzutu karnego!!!! 1:0 dla Legii!!!

16:38

Boisko opuścił Melikson.

16:37

Za Pareikę na boiksu Jovanić

16:36

45 min Bardzo ostre zderzenie Radovicia i Pareiko w polu karnym!!! Czerwona kartka dla bramkarza Wisły i rzut karny dla Legii!!!!!

16:32

42 min Ostre dośrodkowanie Rybusa wyłapuje Pareiko

16:32

41 min Chyba za wcześnie pochwaliliśmy Rzeźniczaka... Obrońca Legii w łatwy sposób stracił piłkę i naraził swój zespół na stratę gola. Na szczęście dla Legii wiślacy byli równie nieudolni

16:30

39 min Dośrodkowanie Rzeźniczaka, ale piłki nie przejmuje Kucharczyk. Dobrze gra dzisiaj "Rzeźnik".

16:28

38 min Paljić faulowany przez Kucharczyka, będzie wolny dla Wisły

16:26

24 min Żółta kartka dla Wawrzyniaka po faulu na Meliksonie

16:24

Na razie gra toczy się w sennym tempie, żadna z drużyn nie chce ruszyć zdecydowanie do przodu

16:22

32 min Dobry drybling Cabrala, ale w ostatniej chwili piłkę wybijają wiślacy

16:19

Kibice głośno skandują: "Krzysztof Kononowicz!"

16:17

27 min Po strzale Małeckiego piłkę wyłapuje Skaba

16:16

26 min Cabral strzela, ale prosto w Sobolewskiego

16:16

24 min Było blisko gola dla Wisły!!! Po strzale z rzutu wolnego piłka odbija się jeszcze od kogoś w murze, a Skaba z ledwością wybija piłkę!

16:14

22 min Groźna kontra Małeckiego, przerwana jednak przez Rzeźniczaka

16:12

21 min Patryk Małecki wygwizdywany podczas wykopywania rzutu rożnego. Kibice skutecznie go zdeprymowali, bo źle wybił piłkę

16:11

19 min Chavez faluje Rybusa, ale sędzia uznaje, że faulu nie ma

16:10

Bardzo dobrze i ambitnie na początku tego spotkania gra Portugalczyk Manu.

16:08

17 min Jirsak fauluje Manu i dostaje żółtą kartkę

16:06

Trwa zabawa na trybunach. Kibice w ramach protestu przyszli na stadion ubrani "po hawajsku". Nie ma przekleństw. Po kontrowersyjnych decyzjach arbitra fani krzyczą tylko "sędzia kalosz". Na trybunach jest... niedoszły prezydent Biełegostoku Krzysztof Kononowicz, który pozdrawia kibiców z gniazda, na którym siedział kiedyś "Staruch".

12 min Gola strzela Kucharczyk po dośrodkowaniu Manu, ale sędzia odgwizduje spalonego

7 min Manu pognał prawą stroną, ale zablokowany przez Chaveza

4 min Na razie żadna z drużyn nie ma większej przewagi, choć próbuje Legia