Lukas Podolski

i

Autor: Katarzyna Zaremba/Super Express Lukas Podolski

Mocne słowa

Lukas Podolski pod ostrzałem. Dziennikarz śledczy mu nie popuścił, padły słowa o patologii

2022-10-08 16:09

Zrobiło się nieprzyjemnie na Twitterze. I to kolejny raz! W roli głównej znów znany dziennikarz śledczy Szymon Jadczak, który tym razem postanowił uderzyć w… Lukasa Podolskiego. Piłkarz Górnika Zabrze jest oskarżany o popieranie patologii. W tle jest sprawa zamkniętego stadionu na hitowy mecz na Śląsku.

Lukas Podolski niespodziewanie znalazł się pod sporym ostrzałem. Nikt nie mógł spodziewać się, że piłkarz Górnika Zabrze padnie ofiarą krytyki za ostatni wpis opublikowany na Twitterze. Wielkimi krokami zbliża się mecz GKS Katowice – Górnik Zabrze w ramach Pucharu Polski. Na boisku z pewnością nie zabraknie Lukasa Podolskiego. Niestety, na trybunach zabraknie kibiców. Część grup fanów zdecydowanie się do tego przyczyniła. Przez różne problemy z zachowaniem spokoju na trybunach, podjęto decyzję o zamknięciu obiektu na ten mecz. Decyzję skrytykował Lukas Podolski.

Lukas Podolski pod ostrzałem przed GKS Katowice – Górnik. Uderzył w niego Szymon Jadczak

- Taka atmosfera i oprawa była dokładnie 10 lat temu. Bardzo szkoda, że przez ludzi którym nie zależy nie będzie ludzi którym zależy… - napisał na Twitterze Lukas Podolski. Na tweet odpowiedział Szymon Jadczak, dziennikarz śledczy. I nie popuścił mistrzowi świata w piłce nożnej, który gra obecnie w Górniku Zabrze.

Szymon Jadczak wskazuje na to, że GKS Katowice walczy z „kibolstwem i patologią”, a sam Podolski takimi wpisami to po prostu wspiera.

- Wpis Lukasa Podolskiego jest zwyczajnie głupi i szkodliwy. I powinna się nim zająć co najmniej komisja dyscyplinarna Ekstraklasy. W sytuacji gdy władze GKS Katowice ze wsparciem miasta i policji walczą z kibolstwem i patologią, piłkarz Górnika te patologię wspiera – czytamy na jego Twitterze.

Kiedy mecz GKS Katowice – Górnik Zabrze?

Mecz GKS Katowice – Górnik Zabrze odbędzie się w ramach Pucharu Polski. Spotkanie dwóch ekip ze Śląska zaplanowano na czwartek 20 października na godzinę 20:30. Areną meczu będzie stadion przy Bukowej.

Sonda
Kto ma rację - Podolski czy Jadczak?
Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze