Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Wyraz bólu na twarzy!

Lukas Podolski zwijał się z bólu! Usiadł na fotelu, a potem aż złapał się za głowę, nagranie wyciekło do internetu

2022-08-31 10:04

Lukas Podolski nie mógł ukryć wielkiego bólu, jakiego doświadczył! Zawodnik Górnika Zabrze postanowił poddać się pewnemu zabiegowi kosmetycznemu, przez który poczuł bardzo nieprzyjemne uczucie, na swojej twarzy. Były napastnik reprezentacji Niemiec nie mógł opanować emocji i aż złapał się za głowę. To było dla niego naprawdę nieprzyjemne, nagranie dostało się do internetu!

Lukas Podolski zmierzył się z dość dużym bólem! Mistrz świata z 2014 roku postanowił udać się do barbera, gdzie zdecydował się na dość bolesny zabieg. Nagranie ze wszystkiego trafiło do internetu i sam Podolski nie ukrywał, że to, co zrobił mu specjalista, sprawiło, że zabolała go twarz. Nagranie dostało się do internetu.

Kibice są wściekli na Polsat! Grzmią o wielkim skandalu, rzecznik PZPN reaguje

Lukas Podolski zwijał się z bólu. Wszystko przez jeden zabieg

Okazuje się, że Lukas Podolski tuż przed Wielkimi Derbami Śląska udał się na wizytę do barbera, gdzie postanowił zadbać o swój wygląd przed tak ważnym dla polskiej piłki starciem. Były napastnik Interu Mediolan, Arsenalu i FC Koeln zdecydował się jednak na dość bolesny zabieg, jakim jest depilacja twarzy przy pomocy nici. Pozbycie się niewygodnych włosów z twarzy, kosztowało jednak piłkarza dość wiele, a on sam nie potrafił ukryć wielkiego bólu i aż złapał się za głowę, co zostało pokazane na nagraniu wideo, które wypuścił sam Podolski na swoich mediach społecznościowych.

- Przepraszam, ale to bolało . Pomocy! - podpisał nagranie Lukas Podolski.

Paweł Fajdek bawił się szampańsko! Przyłapali go podczas gorących scen. Są zdjęcia!

Lukas Podolski stanie przed wielkim wyzwaniem. Wielkie Derby Śląska rozgrzeją Polskę

W czwartek Lukas Podolski będzie mógł się stać prawdziwym bohaterem Górnika Zabrze. "Trójkolorowi" zagrają z Ruchem Chorzów w meczu Pucharu Polski, a Wielkie Derby Śląska wrócą po wielu latach oczekiwania. Mecz między Górnikiem Zabrze a Ruchem Chorzów został zaplanowany na czwartek, 1 września 2022 roku na godzinę 20:30. Relacja z meczu na sport.se.pl, zapraszamy serdecznie! 

Sonda
Czy Lukas Podolski powinien po zakończeniu kariery boiskowej zostać prezesem Górnika?
Najnowsze