Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Szok!

Mama Kamila Grosickiego ma już 61 lat. Nie uwierzysz, jak wygląda jej twarz

2024-04-20 17:03

Kamil Grosicki dzisiaj jest piłkarzem i człowiekiem dojrzałym. Choć w swoim życiu miał okres, gdy bawił się nie tylko na murawie, to dziś poświęca się w wolnych chwilach przede wszystkim najbliższym - żonie, córce i nie tylko. Ostatnio prywatne święto przeżywała mama piłkarza Pogoni Szczecin, a on podzielił się zdjęciem, które fanów mogło mocno zaskoczyć.

Kamil Grosicki obecnie jest zdaniem wielu największą gwiazdą Ekstraklasy. To właśnie "Grosika" postrzega się jako motor napędowy Pogoni Szczecin. Indywidualna postawa skrzydłowego sprawiła, że "Portowcy" na finiszu sezonu 2023/24 walczą o mistrzostwo Polski i wystąpią w finale Pucharu Polski. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przypuszczać, że świetna forma Grosickiego jest wypadkową nie tylko ciężkich treningów, lecz także ułożonego życia prywatnego. Wielokrotny reprezentant Polski uchodzi za człowieka rodzinnego i ostatnio mieliśmy kolejny tego dowód. Grosicki nie zapomniał o ważnym wydarzeniu w życiu ukochanej mamy Magdaleny. Przy okazji pokazał zdjęcie dawno nie widzianej w sieci świeżo upieczonej 61-latki.

W PZPN zbuntowali się przeciwko Cezaremu Kuleszy! Szokująca prawda wyszła na jaw. Chcieli wyrzucić prezesa

Tak wygląda mama Kamila Grosickiego

Rodzina Grosickich spotkała się z bardzo ważnego powodu. Magdalena Grosicka, czyli mama Kamila, obchodziła urodziny. Jedna z najbliższych osób dla sportowca ma już 61 lat. To o tyle niespodziewane, że gdy spojrzy się na wspomniane zdjęcie, to pani Magdalena zupełnie nie wygląda na swój wiek. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo dobrze i trudno byłoby się zorientować w jej metryce, gdyby nie fakt, że dane te można znaleźć w sieci. Sam Grosicki postanowił ukochanej mamie złożyć życzenia również na portalu społecznościowym.

Kumpel Lewandowskiego nie wytrzymał i poszedł po bandzie. Brutalnie podsumował zachowanie Araujo

Kamil Grosicki z mamą Magdaleną

i

Autor: Instagram Kamil Grosicki z mamą Magdaleną

Życzenia od Grosickiego dla mamy

Kamil Grosicki na zdjęciu z mamą napisał krótkie, ale bardzo miłe słowa. "Mamo, życzę dużo zdrówka i bądź zawsze szczęśliwa" - napisał as atutowy zespołu Pogoni Szczecin. Jednocześnie "Grosik" oznaczył instagramowy profil pani Magdaleny, która w ostatnim czasie jest dość aktywna w sieci. Na ten moment jej konto obserwowane jest już przez ponad 2500 osób!

Listen on Spreaker.
Najnowsze