Marek Śledź

i

Autor: Legia.com/materiały prasowe Jacek Zieliński (dyrektor sportowy Legii) i Marek Śledź (dyrektor Akademii Legii)

Marek Śledź ma ambitne plany. Takie wyzwania stawia przed sobą nowy dyrektor Akademii Legii

2022-07-03 12:15

Legia wzmacnia kadrę zespołu przed nowymi rozgrywkami, ale także sztab szkoleniowy. Akademia warszawskiego klubu ma nowego dyrektora. Został nim trener Marek Śledź. Związał się trzyletnią umową. Znalazł się w niej zapis o możliwości przedłużenia.

Nowy dyrektor ma duży bagaż doświadczeń, bo pracował w Lechu Poznań, Radomiaku Radom, Miedzi Legnica i Rakowie Częstochowa, gdzie spędził pięć lat. Do jego zadań będzie opracowanie metod treningowych w grupach juniorskich. Ponadto będzie decydował o wyborze szkoleniowców i miał wpływ na transfery oraz rozwój Akademii. Śledź stawia przed sobą ambitne wyzwania. Zapowiedział, że chce, aby Akademia Legii liczyła się również na rynku europejskim. Życzyłby sobie, aby była w gronie TOP 50 klubów. Chciałby, aby jak najwięcej młodych zawodników zostało profesjonalnymi piłkarzami. Stawia nie tylko na szkolenie graczy, ale także ważne jest dla niego ich wychowanie.

Czwarty transfer warszawskiego klubu przed nowym sezonem. Legia w końcu dolała do Baku

Sonda
Czy Legia Warszawa wróci do czołówki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze