Miroslav Klose

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Miroslav Klose

Miroslav Klose w Ekstraklasie? Tak, to było możliwe! Na jaw wyszły nieznane fakty!

2022-06-18 12:34

Miroslav Klose mógł trafić do polskiej Ekstraklasy? Według informacji podanych przez Daniela Trzepacza z portalu "pogonsportnet.pl", były napastnik reprezentacji Niemiec mógł podjąć pracę w Polsce i to w Pogoni Szczecin. Rozmowy między byłym zawodnikiem Lazio, Bayernu i Werderu a "Portowcami" były ponoć zaawansowane, a swoją rolę w sprawie odegrał także były już szkoleniowiec klubu ze Szczecina - Kosta Runjaić.

Miroslav Klose był bardzo bliski podjęcia pracy w Polsce? Były napastnik reprezentacji Niemiec, który ostatnimi czasy objął drużynę SCR Altach mógł pracować z polskim klubem i to z Pogonią Szczecin. Wielkim zwolennikiem sprowadzenia Niemca do Szczecina miał być Kosta Runjaić, który w eks-napastniku Bayernu, Lazio i Werderu widział swojego następcę na stanowisku szkoleniowca "Portowców".

Na jaw wyszło, kiedy Wojciech Szczęsny może skończyć karierę. Ma swoje plany, te informacje zmartwią kibiców

Miroslav Klose w Szczecinie? Taki scenariusz był bardzo prawdopodobny

O ile swego czasu mówiono o tym, że Klose chciał występować pod koniec swojej piłkarskiej kariery w Polsce, o tyle okazuje się, że mógł być pracownikiem Pogoni Szczecin w randze trenera pierwszej drużyny. Zwolennikiem zatrudnienia Klosego w Szczecinie miał być Kosta Runjaić, który w kultowym strzelcu widział swojego następcę na stanowisku szkoleniowca.

- Miroslav Klose trenerem Altach. Prowadził w pewnym momencie rozmowy z Pogonią, których inicjatorem był... Kosta Runjaic. - podał na Twitterze dziennikarz portalu "pogonsportnet.pl", Daniel Trzepacz.

Ekspert do spraw wojskowości ostro o Macieju Rybusie! Nie ma wątpliwości, "niech nie nazywa się Polakiem"

Aby zobaczyć zdjęcia Miroslava Klose i piosenkarki Rihanny w restauracji, przejdź do galerii poniżej.

Klose zaczął przygodę z byciem trenerem. Został powitany z honorami

Mimo że Niemiec nie dogadał się z Pogonią Szczecin w sprawie pracy, to udało mu się przekonać działaczy SCR Altach i będzie on prowadził drużynę w następnym sezonie austriackiej Bundesligi. Działacze klubu nie mogą doczekać się współpracy z utytułowanym piłkarzem.

- Miro Klose to wielkie nazwisko w futbolu. Posiada wielkie umiejętności i doświadczenie trenerskie. To twardy zawodnik, znany z solidności. Prezentowane przez niego umiejętności pasują idealnie do naszego klubu - powiedział dyrektor Altach Christoph Laengle. 

Tomaszewski po Belgia-Polska: Nie mamy drużyny
Sonda
Czy Jens Gustafsson to dobry wybór na trenera Pogoni Szczecin?
Najnowsze