Patrycja Tuchlińska

i

Autor: Instagram Patrycja Tuchlińska

Młodsza o 48 lat ukochana Józefa Wojciechowskiego pozuje z ich dzieckiem. Luksusy aż się wylewają

2021-10-20 9:25

Józef Wojciechowski znany jest wszyskim polskim kibicom piłkarskim z okresu swojego rządzenia Polonią Warszawa. Obecnie przebywa już poza światem futbolu, ale w dalszym ciągu jest o nim głośno. Niedawno urodził się jego syn ze związku z młodszą o 48 lat Patrycją Tuchlińską. Kobieta pochwaliła się maluszkiem, a z fotografii wylewają się prawdziwe luksusy!

Gdy Józef Wojciechowski dowodził Polonią Warszawa, klub liczył się w walce o naprawdę wysokie cele w polskiej lidze. Miliarder z czasem zdecydował się usunąć jednak z finansowania "Czarnych Koszul", co dla klubu rozpoczęło dużo gorszy okres spędzony w niższych klasach rozgrywkowych. W 2016 roku Wojciechowski próbował wywalczyć stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, a o jego kandydowaniu przez chwilę mówiono także i w tym roku, ale ostatecznie do niczego nie doszło.

Józef Wojciechowski i jego dużo młodsza ukochana - ZDJĘCIA

Prywatnie natomiast kilka miesięcy temu miliarder powitał na świecie swojego syna. To owoc jego miłości z młodszą o 48 lat Patrycją Tuchlińską. Kobieta już wcześniej za pomocą mediów społecznościowych nie ukrywała, jak bardzo zachwycona jest rolą matki. Teraz natomiast postanowiła zapozować do zdjęcia ze swoim maleńkim synem. W tle możemy ujrzeć prawdziwy luksus - auto marki Rolls Royce, na które mogą sobie pozwolić oczywiście tylko nieliczni, ale w tym gronie bez wątpienia znajduje się Józef Wojciechowski.

Zobacz też: Nie uwierzycie, co robi syn Szczęsnego. Marina wyjawiła wszystko, mało kto w Polsce tak potrafi

Jak zatem możemy wnioskować, pociecha rośnie jak na drożdżach, a świeżo upieczona mama jest bardzo szczęśliwa z nowej roli w swoim życiu. Pozostaje mieć nadzieję, że równie uśmiechnięty jest Józef Wojciechowski, który przez raptem kilka lat bardzo mocno zaznaczył swoją obecność w świecie polskiej piłki nożnej, choć w pewnym momencie zdecydował się ją jednak opuścić.

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Najnowsze