Na jaw wyszła prawda o religii Lukasa Podolskiego. Nigdy o tym nie mówił, mowa o Janie Pawle II

2021-10-27 12:27
Lukas Podolski
Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Lukas Podolski jest postacią, która od zawsze wzbudza wielką ciekawość wśród polskich kibiców. Mimo wielkiego zainteresowania napastnik Górnika Zabrze stara się nie mówić o swoich prywatnych poglądach, ale kilka razy zdołał powiedzieć o Bogu. Wiemy też, jaką rolę w życiu piłkarza ma odgrywać papież Jan Paweł II. Będziecie zaskoczeni!

Lukas Podolski jest postacią, której nie trzeba przedstawiać kibicom w Polsce. Napastnik Górnika Zabrze przyciąga kibiców w Ekstraklasie, którzy chcą na własne oczy obejrzeć grę niemieckiego mistrza świata z 2014 roku. Mimo że Niemiec jest postacią medialną, to mało kiedy mówi o kulisach swojego życia prywatnego. Dziennikarzom niemieckiego "Bonifatiusbote" udało się dojść do informacji względem tego, jak wyglądają poglądy religijne byłego zawodnika FC Koeln i Bayernu Monachium. Będziecie zdziwieni!

Nie uwierzycie, czym zajmuje się córka Piotra Żyły. Justyna wszystko zdradziła, nie mogła ukryć dumy

Lukas Podolski o Bogu. Prawda wyszła na jaw

Mimo że były gracz reprezentacji Niemiec nigdy o tym nie mówił, to zdaje się być osobą bardzo wierzącą. Wraz z kolegą z kadry z Miroslavem Klose, spotkali się z papieżem Benedyktem XVI, a odejście duchownego ze stanowiska zarządcy Watykanu wywołało u Podolskiego niezwykle duże emocje.

- Dałeś nam bardzo dużo. Venimus adorare eum [oddajemy Ci cześć] - pisał Podolski na swoich mediach społecznościowych po abdykacji Benedykta XVI.

Reprezentant Polski w czołowym klubie Premier League? Sensacyjne doniesienia, ekspert potwierdza

Aby zobaczyć, jak Lukas Podolski został powitany w polskiej Ekstraklasie przez kibiców Górnika Zabrze, przejdź do galerii poniżej.

Lukas Podolski ceni Jana Pawła II. Nie kryje swoich uczuć

Zdaniem niemieckich dziennikarzy z ""Bonifatiusbote", Podolski ma mieć także bardzo osobisty stosunek do Jana Pawła II. Polski papież ma być dla Niemca niezwykle ważną osobą, o czym świadczy zdjęcie Ojca Świętego na honorowym miejscu w domu byłego reprezentanta Niemiec. Jak widać, mimo że piłkarz o tym nie mówi, to jest osobą niezwykle wierzącą.

Sonda
Czy Lukas Podolski zacznie strzelać bramki dla Górnika Zabrze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze