Reprezentant Polski w czołowym klubie Premier League? Sensacyjne doniesienia, ekspert potwierdza

2021-10-27 11:28
Adam Buksa
Autor: Cyfra Sport Adam Buksa

Reprezentacja Polski doczeka się kolejnego gracza w Premier League? Zdaniem znanego, włoskiego dziennikarza, Gianluki Di Marzio, jedna z gwiazd kadry może już niebawem znaleźć się na celowniku czołowego przedstawiciela angielskiej ekstraklasy. Gdyby do transakcji doszło, bylibyśmy świadkami prawdziwej sensacji.

Reprezentacja Polski od pewnego czasu może liczyć na bardzo dobrą grę ze strony Adama Buksy. Napastnik New England Revolution idealnie wpasował się w taktykę Paulo Sousy. Jakby tego było mało, były napastnik Pogoni świetnie radzi sobie w rozgrywkach MLS, gdzie zanotował już 16 trafień. Dobra postawa kadrowicza Biało-Czerwonych miała wywołać wrażenie na jednym z najsilniejszych angielskich klubów.

Tego nie napijesz się w restauracji Milika! Sensacja, wiele osób będzie zawiedzionych

Reprezentacja Polski z kolejnym graczem w Premier League? Buksa na celowniku

Jak na razie, w klubach Premier League gra aktywnie dwóch reprezentantów Polski (Jan Bednarek w Southampton i Mateusz Klich w Leeds United) oraz Matty Cash, który dopiero co uzyskał dokumenty umożliwiające mu powołanie. Do tego grona może dołączyć Aleksander Buksa, który przyciągnął uwagę działaczy Leicester City. "Lisy" mają aktywnie monitorować sytuację Polaka i wyrażać zainteresowanie świetnym snajper New England Revolution. Doniesienia w sprawie zainteresowania Buksą potwierdził jeden ze znawców rynku transferowego, dziennikarz Gianluca Di Marzio w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Nie uwierzycie, czym zajmuje się córka Piotra Żyły. Justyna wszystko zdradziła, nie mogła ukryć dumy

Aby zobaczyć zdjęcia z pożegnania Łukasza Fabiańskiego w barwach reprezentacji Polski, przejdź do galerii poniżej.

Buksa w Premier League? Di Marzio potwierdza

- Kolejnym zawodnikiem, który będzie miał okazję zaistnienia w silnej lidze w Europie, będzie Adam Buksa. Wiem, że Paulo Sousa bardzo go ceni i wiem, że bardzo ceni go również Leicester City. Prawdopodobnie w przyszłości będzie kolejnym reprezentantem waszego kraju w Premier League - powiedział Di Marzio w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Innymi klubami, które mają przejawiać zainteresowanie Buksą, są, wedłyg plotek AS Monaco i FC Augsburg.

Sonda
Czy Buksa zagra w Premier League?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze