Nowy piłkarz w Lechu? Poznański klub oferuje za niego bardzo duże pieniądze! [NEWS SE]

2020-08-04 16:32 Piotr Koźmiński
Stadion Lecha Poznań
Autor: Cyfrasport Stadion Lecha Poznań

Lech Poznań stara się wzmocnić kadrę przed europejskimi pucharami. Wicemistrz Polski zakontraktował już Mikaela Ishaka, który będzie następcą Christiana Gytkjaera, ale na tym nie koniec. Według naszych informacji klub ze stolicy Wielkopolski zaoferował właśnie bardzo duże pieniądze za kolejnego piłkarza. Transfer nie jest jeszcze przesądzony, ale z tego co słyszymy poznaniacy bardzo mocno zabiegają o tego gracza.

Jan Sykora (27 lat), zawodnik Slavii Praga. Według naszych informacji to może być nowy piłkarz poznańskiego Lecha. Zainteresowanie tym graczem nie jest nowe, był już przymierzany do Lecha zimą tego roku, ale wtedy nic z tego nie wyszło. Teraz, jak wszystko na to wskazuje, sprawa wraca. Sykora był ostatnio wypożyczony do Jablonca, niedawno pojawiły się też informacje, że zainteresowana nim jest Viktoria Pilzno. Ale dochodzą do nas sygnały, że tym razem Kolejorz jest mocno zdeterminowany. Do tego stopnia, że oferuje bardzo duże, jak na nasz warunki, pieniądze. Ile dokładnie?

Dariusz Żuraw, Lech Poznań
Autor: Cyfra Sport Dariusz Żuraw

Z naszych informacji wynika, że oferta Lecha w tym momencie to milion euro! To bardzo dużo jak na polskie warunki, ale też umiejętności 10-krotnego reprezentanta Czech są niemałe. Poza tym, Lech będzie potrzebował dobrego skrzydłowego, zakładając, że pod młotek pójdzie Kamil Jóźwiak, a ten zawodnik jest już gotowy, aby spróbować sił za granicą. Kontrakt Sykory ze Slavią obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Oficjalnie: najlepszy piłkarz Ekstraklasy znalazł nowy klub!

Najnowsze