Nowy rekord transferowy Jagiellonii! Celtic zapłacił za Klimalę WIELKIE PIENIĄDZE

2020-01-14 16:34 MSo
Patryk Klimala
Autor: Twitter / Celtic Glasgow ZRZUT EKRANU Patryk Klimala

Od kilku dni w szkockich mediach plotkowało się o możliwym transferze Patryka Klimali (22 l.) do Celticu Glasgow. Napastnik Jagiellonii miał przenieść się do szkockiego zespołu za cztery miliony euro. Mistrz Szkocji potwierdził informacje o nowym zakupie we wtorkowe popołudnie. Wychowanek Zjednoczonych Żarów podpisał 4,5-letni kontrakt.

Już tydzień temu pojawiły się informacje, że Klimala jest na celowniku Celticu Glasgow. - 4 miliony euro to nie są astronomiczne pieniądze za tego gracza. Jeśli nawet to jakieś ryzyko, to niewielkie. Niektórzy w Polsce twierdzą nawet, że Klimala w przyszłości może zastąpić Roberta Lewandowskiego w roli napastnika reprezentacji Polski - powiedział szkockim mediom Maciej Żurawski.

We wtorkowe popołudnie oba kluby potwierdziły informację o transferze. - Patryk, dziękujemy Ci za grę w Jagiellońskich barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze - napisał na Twitterze profil Jagiellonii. Mistrz Szkocji poinformował o tym, że napastnik młodzieżowej kadry podpisał 4,5-letni kontrakt.

- Chciałbym pozdrowić wszystkich polskich kibiców Celticu. Jestem bardzo dumny, że mogę tutaj być, że mogę dla Was grać. Chcę dać fanom dużo radości, mam nadzieję, że strzelę wiele bramek - powiedział w wiadomości do kibiców Klimala tuż po przejściu do Celticu.

Najnowsze