Nowy trener Legii szczerze o przejęciu drużyny. Powiedział o podrywaniu pięknej dziewczyny

2021-10-25 20:15
 Mark Gołębiewski, nowym trenerem Legii Warszawa
Autor: PRESS FOCUS Mark Gołębiewski, nowym trenerem Legii Warszawa

Kiedy stało się jasne, że Marek Gołębiewski zacznie sprawować pieczę nad Legią Warszawa, wielu ekspertów przecierało oczy ze zdziwienia. Trener rezerw, prócz pracy w Ząbkovii Ząbki i Skrze Częstochowa nie miał dużego doświadczenia trenerskiego. W trakcie spotkania z dziennikarzami, które odbyło się tuż po ogłoszeniu ze strony klubu, Gołębiewski zdradził, czemu podjał się wyzwania. Porównał sytuację do podrywania pięknej dziewczyny!

Marek Gołębiewski został zaprezentowany jako trener Legii Warszawa. Szkoleniowiec, który do tej pory pracował z drugą drużyną Wojskowych, spotkał się z dziennikarzami po swojej nominacji ze strony klubu. O powodach przyjęcia propozycji pracy powiedział w dość zabawny sposób. Stwierdził bowiem, że praca w Legii ma wiele wspólnego z... podrywaniem pięknej dziewczyny!

Zbigniew Boniek szczerze o powołaniu Matty'ego Casha. Przerwał milczenie, nie ma wątpliwości

Marek Gołębiewski zaprezentowany jako trener Legii. Komunikat klubu wzbudził wielkie emocje

Kiedy po spotkaniu z Piastem Gliwice, przegranym 1:4 stało się jasne, że Legia będzie zmieniać szkoleniowca, na giełdzie nazwisk pojawiło się wiele kandydatur. Media myślały, że Dariusz Mioduski zawiąże współpracę, chociażby z Henningem Bergiem, asystentem Michniewicza - Przemysławem Małeckim, czy postara się o Marka Papszuna z Rakowa Częstochowa. Ostatecznie, szkoleniowcem został Gołębiewski, a decyzja o jego zatrudnieniu została przekazana przez media klubu z Łazienkowskiej 3.

- Czesław Michniewicz przestanie pełnić obowiązki pierwszego trenera Legii Warszawa. W tej roli zastąpi go Marek Gołębiewski.  Trener Marek Gołębiewski od początku sezonu 2021/22 prowadził Legię II Warszawa. Jego asystentami w pierwszym zespole zostaną Przemysław Małecki oraz Inaki Astiz.  Szefem przygotowania fizycznego będzie Bartosz Bibrowicz. Do jego zespołu dołączy Michał Kwietniewski. - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie klubu.

Punchdown opublikował oświadczenie ws. Walusia! Federacja odpiera zarzuty

Aby zobaczyć, jak Czesław Michniewicz świętował po meczu Legii z Leicester City, przejdź do galerii poniżej.

Marek Gołębiewski o przejęciu Legii. Porównał to do podrywania pięknej dziewczyny

W trakcie rozmowy z dziennikarzami na spotkaniu nowoupieczony trener Legii porównał przyjęcie propozycji od Dariusza Mioduskiego do...podrywania pięknej dziewczyny w klubie. Jak sam przyznał, nie mógł przejść obok takiej okazji obojętnie.

- Idzie pan na dyskotekę, piękna dziewczyna prosi pana do tańca, to chyba pan nie odmawia? - zapytał trener podczas briefingu prasowego.

Sonda
Czy pożegnanie się Legii z Michniewiczem to dobra decyzja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze